Чому Повітряні сили почали частіше збивати літаки Росії: Ігнат назвав причину

Повітряні сили Збройних сил України отримали додаткові інструменти, які дозволили частіше збивати ворожі літаки. Втрати авіації стали серйозним психологічним ударом по російським військовим льотчикам.

Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 2 березня. Він зазначив, що літаки окупантів знищуються і на південному, і на східному напрямках, пише Oboz.ua

"Є в нас засоби, які працюють фактично щодня, окупанти вже розуміють, що на тому чи іншому напрямку їх може очікувати сюрприз. Робота ведеться майже щодня, і ворог не почувається так вільно, як це було раніше", – сказав речник.

Юрій Ігнат також повідомив, що вже шість днів поспіль українські військові не фіксують польотів ворожих літаків А-50 над Азовським морем.

"Су-34 та Су-35 вже не можуть вільно себе почувати. Керована авіабомба має обмежений радіус дії. Для того, щоб діставати подалі, треба підлітати ближче. Підлітати ближче – це може бути кінець. Льотчики, їхнє командування це прекрасно розуміють і діють обережніше. Це дає можливість нашим військам перевести подих", – сказав Ігнат.

Він додав, що відсутність А-50 у небі – хороший і приємний факт. Наразі окупанти не знають, як далі використовувати свої літаки.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації