Чмут — Арестовичу: "Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених. Шукати винних серед них — не найкраща ідея"

Днями в ефірі "Фейгин Live" радник голови ОП Олексій Арестович підняв питання відповідальності за підготовку до війни, оборону півдня на Кримському напрямку та забезпечення, навченості Територіальної оборони.

На це відреагував очільник фонду "Повернись живим" Тарас Чмут зауваживши, що таку заяву представника офісу президента можна сприйняти як намагання дати суспільству "крайніх" та визначити винних за допущені помилки. Насправді Чмут вважає це "політичними ігрищами на кістках".

"Так от, якщо хтось не знає або забув, то я нагадаю — Збройні сили України займаються застосуванням та підготовкою армії. А їх забезпеченням, переозброєнням та розвитком, як і підготовкою держави до оборони у мирний час, займається Міністерство оборони, Верховна Рада та Кабмін. Але найголовніше інше — усі ключові прізвища які відповідають за ці процеси визначаються виключно з офісу президента", - зазначив Чмут.

Він наголосив, що сьогодні в саме в ОП повинні дати відповіді на наступні питання:

  • Хто понесе відповідальність за призначення міністром Тарана та НГШ Хомчака, які фактично на два роки зупинили розвиток ЗСУ
  • Хто понесе відповідальність за провал державного оборонного замовлення два роки поспіль?
  • Хто понесе відповідальність за такі проєкти як "два корвети до 2035 року", які з‘їли значний відсоток оборонного бюджету та не працюють в цій війні?
  • Хто понесе відповідальність за штучне блокування запуску Територіальної оборони на рік, через небажання, щоби закон був не від президента?
  • Хто три місяці з дня в день говорив, що "війни не буде" та блокував усі намагання військових почати проактивну підготовку?

"І якщо хтось раптом забув, то я нагадаю, що смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня. Щодня. І сьогодні шукати винних серед них — абсолютно не найкраща ідея. Винні не в армії, хоч і там є кого і за що спитати, винні у високих кабінетах, які формували бюджети політики та визначали прізвища на ключові посади", - підсумував Чмут.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації