Це тривожить: військовий експерт Євген Дикий озвучив програму-максимум росіян на Харківщині

"Програма мінімум - це відтягнути наші резерви і, враховуючи, наскільки для нас болючим є питання резервів, наскільки нам фізично не вистачає людей навіть на тій лінії фронту, яка була до цього харківського наступу, то ця програма мінімум точно їм вдається, і це точно нам сильно б'є", - висловив своє бачення цілей росіян по Харківщині військовий експерт Євген Дикий.

Інтерв'ю Євгена Дикого для Espreso.TV можна переглянути на каналі YouTube, пише Діалог.

Ветеран АТО описав ситуацію, що складається на Харківському напрямку: "Поки що вони ніде глибоко не просунулися: поки масштаб їхньої операції не більший, ніж з нашої території був рейд російських добровольців до Росії. Поки ми спостерігаємо абсолютно такий же масштаб їхнього рейду, тобто виключно за тими селами, які знаходяться прямо вздовж кордону”.

"Далі вони будуть промацувати і дивитися. Якщо виявиться, що ми їх там зупинили в цих прикордонних селах, тоді вони зупиняться і просто змусять нас досить багато людей там тримати. Якщо вони побачать, що ми "прогинаємось", що нам не вистачає резервів, то розвиватимуть цей успіх, і тоді вони спробують реалізувати програму-максимум, тобто це знову вийти на таку відстань від Харкова, щоб кошмарити не лише авіабомбами, а ще й ствольною артилерією, як це було в перші місяці великої війни до нашої контрнаступальної Харківської. операції", - спрогнозував перспективи просування росіян на Харківщині Євген Дикий.

Досвідчений військовий нагадав про події річної давності у контексті наступу росіян на Харківщині: "Це дуже сумна та повчальна історія. Справа в тому, що наш блискучий успіх, "харківське диво" у вересні 2022 року саме починалося як дуже обмежена операція, завданням якої було відсунути росіян від Харкова, щоб артилерія до міста не діставала. Пройшло півтора роки, і росіяни намагаються знову повернутись на ті позиції, з яких їх тоді відсунули ”.


СТАНОМ НА ВЕЧІР 12 ТРАВНЯ:

На значній частині прикордонної смуги Харківщини тривають жорстокі бої - Зеленський

Особлива увага – Харківщині. Тривають оборонні бої, жорстокі бої на значній частині нашої прикордонної смуги. Є села, які фактично із «сірої зони» стали зоною ведення бойових дій, і окупант намагається в частині з них закріпитись, частину просто використати для подальшого просування.

Сирський - про фронт: На чотирьох напрямках тривають гарячі бої, ситуація динамічно змінюється

"Працює наша розвідка, артилерія, підрозділи безпілотних систем. Ми знаємо плани ворога і гнучко реагуємо на всі його дії. Для підсилення оборони вживаються всі необхідні заходи та оперативно приймаються рішення, в тому числі кадрові", - підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

З трьох районів Харківщини евакуювали понад 4 500 жителів

Понад дві доби евакуюють мешканців населених пунктів, життю та здоров’ю яких загрожують постійні обстріли з боку окупантів. На місцях постійно працюють психологи ДСНС. Наразі з прикордонних населених пунктів Богодухівського, Чугуївського та Харківського районів області спільними зусиллями евакуйовано вже понад 4500 жителів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації