Буковинські військові отримають по 190 тисяч гривень разової допомоги: задовольнили 13 звернень

Буковинські військові та їх родини отримають 190 тис. грн разової адресної допомоги. Заяви від них розглянули під час засідання постійної комісії з надання адресної матеріальної допомоги у рамках Регіональної програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, Захисників і Захисниць та членів їх сімей.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Виплати за цією програмою можуть отримати демобілізовані особи, які брали участь у АТО/ООС, заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та сім’ї загиблих/померлих Захисників та Захисниць України; члени сімей загиблих/померлих волонтерів; постраждалі учасники революції гідності, члени сімей загиблих під час Революції Гідності; члени сімей особи, зниклої безвісти за особливих обставин, та військові капелани, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі самостійно їх подолати, по яких Комісія вносить пропозиції голові обласної державної адміністрації. Програма фінансується з обласного бюджету.

Участь у засіданні комісії взяв радник голови Чернівецької обласної ради Віталій Савкін. Цього разу присутні розглянули та зодовольнили 13 звернень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації