Буковина в жалобі: сьогодні в останню дорогу проведуть п’ятьох Героїв, які загинули на війні
Сьогодні, 23 липня, Буковина проводить в останню дорогу військовослужбовців, які поклали життя, боронячи рідну землю. Поховають захисників у рідних містах та селах.
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада. Зі старшим солдатом Кириленком Миколою, воїном військової частини А4722, прощання відбудеться об 11:30 в селі Стара Жадова. Солдату Гуцолу Олександру, воїну військової частини А4267, останню шану віддали 0.10.00 в місті Сокиряни.

Солдата Пепелю Андрія, воїна військової частини А4447, в останній шлях проведуть о 12:00 в селі Молодія. Зі солдатом Бердюком Михайлом, воїном військової частини А4856, прощання відбудеться о 12:30 в смт Берегомет. Солдата Степанчука Руслана, воїна військової частини А4447, в останній шлях проведуть о 15:00 в селі Рідківці.

-
Спецоперація СБУ в Криму: знищено ЗРГК "Панцир-С1" і три ворожі вертольоти
-
Буковинські десантники взяли в полон китайця
-
В Києві спробували підірвати бійця "Азова" вибухівкою в скутері. Але воїн щось запідозрив і врятував своє життя
-
На Покровському напрямку у полон потрапив доларовий мільйонер із Новосибірська. Що він видав під час допиту
-
Рашисти завдали ракетного удару по тренувальному полігону механізованої бригади ЗСУ. Є загиблі та поранені
-
Рашисти атакували "калібрами" один із найбільших заводів у Запоріжжі. Показали наслідки