Буданов оцінив ризик глобальної війни у світі й розповів, яка битва чекає на Україну восени-взимку

Росія восени та взимку знову атакуватиме критичну інфраструктуру України й намагатиметься влаштувати блекаут. Події у світі можуть говорити про те, що "ми досить швидко наближаємося до глобальної війни".

Відповідні заяви пролунали в новому інтерв'ю начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова, пише OBOZREVATEL. Відеоверсія розмови вийшла на YouTube-каналі "Української правди" 12 жовтня.

Генерал-лейтенант підкреслив, що минулого року росіяни вже намагалися влаштувати блекаут в Україні.

"Тоді він, слава богу, не вдався. Але в їхніх планах особливих коригувань немає, тож вони будуть продовжувати це робити й у цьому сезоні. На жаль, нас знову чекає битва за електроенергію", – зробив припущення начальник ГУР МО.

Він наголосив: сили та засоби в росіян є, адже останнім часом вони завдавали ракетні удари по нашій країні обмежено.

"Певний запас ворог відновив. Цей запас не дуже значний, але достатній для того, щоб створити цілком реальні проблеми не тільки нашій енергетиці, але й нафтогазовій сфері, промисловим підприємствам, військовим об'єктам", – попередив Буданов.

Він сказав, що Україні потрібно набагато більше ППО, ніж є зараз.

Журналіст також запитав у керівника військової розвідки, чи стоїмо ми на порозі Третьої світової війни. Буданов відповів, що це риторичне питання, на яке відповісти не так просто.

"Це моя суб'єктивна оцінка: за сукупністю географії ми бачимо кілька конфліктів, які на перший погляд здаються регіональними, крім України, але вони всі пов'язані між собою одними й тими самими країнами, які втягнуті в ці процеси. Тож так, я вважаю, що все ж таки ми досить швидко наближаємося до глобальної війни", – висловив думку Буданов.

Додамо: у цьому ж інтерв'ю глава ГУР МО не виключив, що у столиці РФ Москві також можуть бути тимчасові блекаути.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації