Близько сотні російських танкістів здалися в полон ЗСУ: у розвідці розкрили деталі

За неповний місяць війни в Україні у полон здалися близько 100 танкістів з 1 танкової армії РФ. Загальні втрати цієї армії з 24 лютого по 15 березня склали понад 400 осіб.

За цей же час українськими захисниками було знищено або захоплено сотні одиниць військової техніки ворога.. Про це свідчать документи з підтвердженням втрат 1 танкової армії ЗС РФ які здобули українські розвідники з Головного розвідувального управління Міноборони України.

У розпорядженні воєнної розвідки України опинилися документальні підтвердження втрат живої сили та техніки 1 танкової армії збройних сил РФ. У цих документах є інформація щодо підрозділів, які задіяні у військовому вторгненні Росії в Україну, повні списки та звання усіх загиблих, зниклих безвісти, полонених або поранених до середини березня 2022 року.

"Станом на 15 березня 2022 року загальні втрати 1 російської танкової армії становили 409 осіб. Українськими воїни ліквідували 61 та поранили 209 окупантів. Лише за перші два тижні війни зникли безвісти 44 російські танкісти та 96 окупантів зі складу цієї армії вирішили зберегти свої життя та здалися в полон", - зазначають у ГУР МОУ.

За цей же період українські воїни знищили або захопили 308 одиниць бойової техніки, що стояла на озброєнні у 1 танкової армії РФ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації