Атака на авіазавод у Воронезькій області: уражено основні виробничі потужності підприємства

У Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили про атаку БПЛА на авіаційний завод в місті Борисоглібськ Воронезької області РФ та ураження основних виробничих потужностей підприємства. Раніше російські Telegram-канали повідомляли, що під удар потрапив навчальний авіацентр.

В ефірі Радіо Свобода представник ГУР Андрій Юсов зазначив, що не може розкривати деталей атаки, пише NV.

«Так, авіаційний завод. Це те, що можемо констатувати з різних джерел. Був гуркіт — також можемо підтвердити. Деталей розкривати не будемо, але, за попередньою інформацією, уражені основні виробничі потужності підприємства», — наголосив він.

Вранці 9 квітня російські Telegram-канали писали, що два безпілотники атакували Борисоглібський навчальний авіаційний центр підготовки льотного складу, внаслідок чого було пошкоджено фасад будівлі та вікна. Стверджується, що постраждалих внаслідок вибухів нібито немає.

Губернатор Воронезької області Олександр Гусєв заявив, що місцева ППО і та засоби РЕБ нібито виявили та знищили безпілотник літакового типу на території регіону. У спецслужбах повідомили, що атаку влаштувало ГУР.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації