Євробачення-2024: Україна вийшла у фінал конкурсу

У вівторок, 7 травня, у шведському Мальме відбувся перший півфінал Євробачення-2024, де з-поміж 15 країн-учасників до фіналу пройшло десять виконавців — серед них і представниці України alyona alyona & Jerry Heil, які виступили з піснею «Teresa & Maria» під номером 5, пише Суспільне.

З першого півфіналу у фінал пройшли 10 учасників:

alyona alyona & Jerry Heil вийшли на сцену Malmö Arena під номером 5 та вразили глядачів змістовною постановкою від дворазової номінантки «Ґреммі» — Таню Муіньо. Під час виступу українських представниць сцена головного Пісенного конкурсу Європи стала полотном для вшанування жіночої сили, стійкості та єдності.

Фото: Суспільне

Серцем номера стали глибокі емоції артисток та візуальні інструменти, які резонують із крихкістю людського існування та стійкістю, необхідною для подолання життєвих викликів.

Наприкінці виступу alyona alyona & Jerry Heil подякували всім за підтримку України.

Зйомки візитки, яка передувала виступу представниць України, проходили на головному залізничному вокзалі Києва — символі незламності й об'єднання, місці, де вирують справжні емоції, бо саме там нині зустрічаються українці після довгого розставання.

Крім 15 учасників, які змагалися за право потрапити у фінал Пісенного конкурсу, в першому півфіналі вперше були повністю представлені виступи трьох країн, які автоматично потрапляють до фіналу — Німеччини та Великої Британії, а також країни-організаторки цьогорічного конкурсу — Швеції.

Фото: Суспільне
Фото: Суспільне
Фото: Суспільне
Фото: Суспільне

Зіркові виступи у першому півфіналі Євробачення-2024

Перший півфінал цьогорічного Пісенного конкурсу відкрив номер під назвою United By Music, в якому виступили колишні учасники Євробачення: Елені Фурейру (Кіпр 2018), Ерік Сааде (Швеція 2011) та Шанель (Іспанія 2022). Разом із 24 танцюристами на сцені Елені, Шанель та Ерік виконали пісні, з якими вони брали участь у конкурсі.

Поки тривало глядацьке голосування на сцену Malmö Arena вийшов перший дворазовий переможець Євробачення — ірландець Джонні Логан, який виконав хіт «Euphoria» другої дворазової переможниці Пісенного конкурсу — Лорін.

Також у першому півфіналі Євробачення-2024 виступив шведський співак Беньямін Інгроссо, який брав участь на Євробаченні-2018 у Лісабоні з піснею «Dance You Off».

Суспільне Мовлення транслювало перший півфінал Євробачення-2024 наживо на усіх своїх платформах

Повне відео трансляції першого півфіналу Євробачення-2024:

У 68-му Пісенному конкурсі Євробачення беруть участь представники 37 країн. Другий півфінал Євробачення-2024 пройде 9 травня, а гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Загалом з двох півфіналів до великого фіналу конкурсу буде відібрано 20 учасників, до яких 11 травня доєднаються представники країн, які потрапляють у фінал автоматично: цьогоріч це Швеція, як країна-організаторка, а ще Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія та Франція, як країни «Великої пʼятірки».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації