Які подарунки найбільш актуальні у цьому році?

СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ...* /

Тенденції і мода змінюються щороку, в тому числі, мова йде і про подарунки на свята. І якщо раніше якісь презенти здавалися всім межею мрій, то зараз вони ж можуть і не викликати подібних емоцій. Для тих, хто хоче вручати своїм близьким дійсно актуальні подарунки, ми підготували кілька найпопулярніших варіантів цього року.

Скретч карта

Далеко не кожен бажаючий в цьому році міг відправитися в подорож, але це зовсім не означає, що варто переставати планувати майбутні поїздки! Ви можете подарувати своєму приятелю скретч постер із зображенням карти світу і він зможе відзначати ті міста та країни, в яких він уже був. Так він зможе не тільки бачити детальну географію своїх поїздок, але і планувати подальші подорожі.

Настільна гра

Такий варіант знову увійшов у моду, адже багато людей замінили галасливі вечірки в клубах на веселі та затишні посиденьки зі своїми рідними та друзями. Таких ігор насправді досить таки багато і ви можете вибрати як більш класичні, такі як лото, шашки, шахи, монополію або покер, так і більш молодіжні, наприклад дженга, уно, мафію, еволюцію, аліос тощо.

Ковдра з рукавами

Якщо ви хочете подарувати щось тепле і затишне, то цей варіант підійде вам просто ідеально! Такий плед зручний перш за все тим, що руки знаходяться в теплі і при цьому залишаються досить таки вільними і мобільними. А це означає, що ви зможете продовжувати займатися звичними справами, наприклад працювати за комп'ютером, читати книгу або пити чай, не знімаючи цієї ковдри.

Сертифікат

Якщо не знаєш, що подарувати, то краще вручити людині можливість вибрати собі презент самостійно! А зробити це можна, якщо ви придбаєте подарунковий сертифікат від giftmall. Господар дійства потім сам зможе вибрати на

https://giftmall.com.ua/catalog серед запропонованих варіантів потрібний магазин або мережу, в яку і відправиться на пошуки ідеального подарунка. Ще один плюс цього знака уваги в тому, що термін дії у такої карти досить великий, а це значить, що іменинник зможе вибрати для себе найбільш зручний день для шопінгу.

Рукавички для сенсорних екранів

Якщо раніше на вулиці ще можна було зустріти власників кнопкових телефонів, то зараз таких практично не залишилося. Багато людей давно перейшли на більш функціональні сенсорні моделі, і раніше єдиною проблемою було те, що під час холодних днів при використанні такого девайса замерзали руки. Зараз же і ця проблема вирішена, саме тому, сенсорні рукавички і стали досить непоганим і продуманим подарунком.

Вибирайте будь-який з варіантів, які ми вам запропонували і можете бути впевнені, ви точно порадуєте своїх близьких актуальними подарунками!


Коментарі:
Більше новин по темі: