Які наслідки може мати секс на одну ніч та як їм запобігти

Іноді трапляється, що чоловік та жінка не бажають мати продовження стосунків після інтиму. Можливо, вони просто не готові до чогось серйозного або ж напередодні ввечері їх позапланово захопили надто бурливі емоції. Як не картати себе за секс на одну ніч й зробити випадковий сексуальний досвід приємним та безпечним? Розповідають експерти бренду Durex.

Неможливість розслабитися

Навіть якщо справа доходить до ліжка, дівчині буває важко розслабитися повністю через сором та думки, що це все неправильно, тощо.

Добре, коли під рукою є інтимна змазка Durex Naturals. Вона компенсує нестачу природного зволоження інтимних зон, підвищує задоволення, стимулює збудження. Лубрикант на водній основі ідеально поєднується з латексним презервативом, тож ви і захищені і задоволені водночас.

Захист від статевих інфекцій

На випадок, якщо станеться раптовий інтим, ви маєте бути захищеними. Найдієвіший захист - бар’єрний з використанням кондому. Він на 98% захищає від статевих інфекцій, венеричних захворювань та також від вірусу папіломи людини.

Крім захисту, кондом допомагає зробити близькість приємнішою та чутливішою.

Водночас презервативи Durex Intense Orgasmic дарують додаткову стимуляцію: забезпечують відчуття охолодження, поколювання та тепла. “Інтенс Оргазмік” розроблені спеціально для жіночої втіхи, тож експерти радять покласти їх до сумочки на випадок незапланованої близькості.

Опануйте емоції

Якщо ви в пошуках тривалих стосунків, близькість на один раз - не найкращий спосіб знайти партнера на все життя. Жінкам буває важко усвідомити, що на ранок сексуальний забіг не матиме продовження. Багато в кого проявляються докори сумління, відчуття розчарування та порожнечі.

Ні в якому разі не допускайте таких почуттів. Свідомо підходьте до такої пригоди, щоб не відчувати провину наступного дня.

Оберігання від вагітності

У випадку сексу без зобов’язань залишається ймовірність завагітніти, тож це ще одна причина одягнути кондом. Адже засоби екстремальної контрацепції (пігулки) можуть призвести до гормонального збою. Навіщо так ризикувати, коли можна просто скористатися дієвим контрацептивом?

Чи варта справа заходу

Раптовий інтим може мати місце у різних ситуаціях та статися з будь-ким. Не потрібно свідомо прагнути до одноденних стосунків, просто сприймайте це, як новий досвід.

Часто такий раптовий сплеск збудження дозволяє розкрити в собі нові емоції, виявити потаємні бажання та дослідити незвідані ерогенні зони. Та в принципі зрозуміти, чи підходить вам такий формат відносин.

Головне, завчасно потурбуватися про власне задоволення та безпеку: флакончик з полуничною змазкою та ребристий презик не займають багато місця у сумочці.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: