Які бувають чайники Тефаль: різновиди та особливості

Приготувати окріп для пиття, прання чи гігієни допоможе будь-який чайник tefal. Потрібно тільки увімкнути прилад до розетки, натиснути на кнопку і почекати кілька хвилин. Девайс швидко впорається з нагрівом завдяки потужному нагрівальному елементу, надійно захищеному від накипу та інших факторів ризику.

Спробуємо розібратися, за якими критеріями класифікують електрочайники та чим вони відрізняються один від одного.

Розмір

Пристрої Tefal умовно можна розділити на три категорії: компактні, середні та великі.

  1. До компактних належать моделі, корисний об’єм яких не перевищує один літр. Вони підходять для експлуатації на дачі або в подорожах. Важать такі пристрої небагато, тому їх легко транспортувати.
  2. Середніми називають чайники, які вміщують від 1 до 1,5 літрів рідини. Це оптимальний варіант для сім’ї з 3-5 людей.
  3. Великі електрочайники розраховані на 1,7 і більше літрів. Їх зручно використовувати під час чаювань з друзями або з родиною.

Потужність

Фото ілюстративне

Чим вища потужність нагрівального елемента, тим швидше чайник нагріває воду до температури кипіння.

Для комфортної експлуатації цілком достатньо потужності 1200-1800 Вт. Такий показник не перевантажує електромережу, але при цьому забезпечує швидке нагрівання.

Існують також потужніші чайники Тефаль на 2000-2200 Вт. Це найкраще рішення для тих нетерплячих користувачів, які звикли економити час навіть на таких простих речах, як приготування чаю.

Корпус

Найкрасивіші чайники Тефаль виготовлені зі скла. У них прозорі корпуси, акуратні кришки й ручки, стильне підсвічування. Недолік таких моделей — тендітність.

Нетлінна класика — металеві пристрої. Вони витривалі та міцні, тому тривала експлуатація гарантована. Доглядати за ними легко, головне — не використовувати абразивні матеріали для очищення, оскільки можуть залишитися помітні подряпини.

Пластикові девайси легкі та практичні. Завдяки різним кольорам вони підходять майже під будь-який інтер’єр. Їх легко мити та зручно використовувати. Щоправда, тепло вони утримують гірше, ніж електрочайники з нержавійки або інших металів.

Спосіб відкривання кришки

Tefal оснащує чайники різними механізмами відкривання кришки.

Найпопулярніші 2 варіанти: кнопка, вбудована в кришку та кнопка, розташована на ручці.

Перший механізм привабливий з естетичної точки зору, але не дуже зручний. Його недоліки стають помітними, коли потрібно відкрити кришку відразу після закипання води. Під час відкривання є ризик отримати опік гарячою парою. Другий — стильний і практичний. Він працює на основі пружинного механізму. Зовнішню частину кнопки завжди можна протерти губкою або серветкою, якщо вона забруднилася.

Також є чайники зі знімною кришкою. Через мінімальну кількість рухомих деталей вони вирізняються високою надійністю.

Механізми захисту

Виробник турбується про безпеку користувачів електрочайників, тому впроваджує в популярні моделі механізми захисту, які перешкоджають:

  • увімкненню без води,
  • викіпанню,
  • перегріву.

Що стосується дизайну чайників, Тефаль робить ставку на сучасні тренди. Естетичні девайси чудово доповнюють інтер’єр кухонь, оформлених у стилях хай-тек, лофт, функціонал або еко.

* на правах реклами


DIM RIA
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації