Як купівля брендових кросівок допомагає заощаджувати?

Всі знають, що брендові речі коштують дорожче, ніж продукція з мас-маркету. Тому думка, мовляв, купівля взуття топових брендів допомагає заощаджувати, може здатися дещо дивною. Однак лише доти, доки не прочитаєте цю статтю. До того ж якщо купувати брендові кросівки жіночі на Invogue, вдасться отримати ще більше фінансових бонусів.

Які переваги в брендового жіночого взуття?

Кросівки зараз — це не просто взуття для занять спортом, а важливий атрибут сучасної культури. Практично в кожної жінки є принаймні одна пара снікерсів. Багато хто носить їх щодня як універсальне повсякденне взуття. А це означає, що економити на такому предметі гардеробу — собі ж дорожче. Чому? Давайте аналізувати разом.

Брендові жіночі кросівки хоч і дорожчі, ніж товари ноунейм-сегменту, однак вони:

  • виготовлені з міцних матеріалів, їхні елементи надійно зшиті чи склеєні, а отже, річ є зносостійкою й прослугує довше, ніж дешевий аналог;
  • мають продуманий дизайн і правильну амортизацію, а значить, навантаження на м’язи та суглоби розподіляється правильно, ризик ортопедичних захворювань знижується й не доведеться додатково витрачати гроші на візити до лікаря та лікування;
  • зшиті з якісних матеріалів, які не створюють для стопи «парниковий ефект», а отже, ризик розвитку грибкової інфекції мінімальний, а це знову ж таки користь для гаманця — лікувати грибок довго й дорого.

А щоб купівля брендових жіночих кросівок була максимально вигідною, замовляти такий товар варто в магазині Invogue.

У чому вигода від купівлі брендових речей у Invogue?

Invogue — це найбільший fashion-ритейлер в Україні. Магазин є частиною міжнародної мережі брендових бутиків. Тож замовляючи речі люксових торговельних марок у цього продавця, можна бути впевненим у оригінальності товару.

Інша вигода — цінова політика магазину. Для постійних клієнтів Invogue передбачена програма лояльності. Завдяки їй можна накопичувати бонуси, які згодом використовувати для оплати наступних покупок. Крім того, в магазині періодично проводять акції, розпродажі, оголошують знижки на певні артикули з каталогу.

Ви досі вважаєте, що дешеве взуття — кращий вибір? Якщо ні, то Invogue чекає на вас.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації