Відновлення Семінарської церкви ЧНУ імені Юрія Федьковича – перше у рейтингу проєктів «Великої реставрації»

Відновлення Семінарської церкви Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – перше у рейтингу проєктів «Великої реставрації».

Загалом експертна група розглянула 209 заявок, і з них найбільше балів – 57 – набрав об’єкт із Буковини. Про це ідеться у повідомленні Міністерство культури та інформаційної політики України.

Загалом до програми допущено 109 проєктів. Їх перелік сформований з урахуванням рейтингу та із зазначенням набраних балів.

Окрім Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, до рейтингу потрапили три реставраційні проєкти у Хотинській фортеці, вони на 43, 66 та 67 місцях.

Семінарська церква ЧНУ імені Юрія Федьковича

«Велика реставрація» виходить на новий етап. Це вагомий крок до порятунку і збереження нашої спадщини. Адже вона невід’ємна частина нашої ідентичності, історії та нас самих. Тому «Велика реставрація» – наочний приклад розуміння ваги культури і поступової зміни усвідомлення та ставлення до культури на рівні держави», – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Наказ із затвердженим переліком об’єктів із переліку, які відповідно до рекомендації експертної групи будуть першочергово реалізовані в рамках «Великої реставрації», найближчим часом опублікують на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.


Коментарі:
Більше новин по темі: