В Україну летять циклон, дощі та сніг: коли готуватися до негоди

Наступний тиждень в Україні буде холодним і вологим, періодично йтиме дощі різної інтенсивності, проте сильних заморозків не передбачається.

Про це пише у Telegram синоптик Наталія Діденко.

За її словами, зниження температури повітря до негативних значень буде лише у Карпатах, там же очікується періодичний сніг. "На тижні ближче до вихідних нічна температура повітря дійсно знижуватиметься і поза гірами десь до невеликих "мінусів", проте різкого похолодання не видно. Швидше, вже після 20-22 листопада", - зазначила вона.

У п'ятницю на заході України очікується сніг. 14 листопада у вівторок в Україні погоду визначатиме циклон із атмосферними фронтами, тож у більшості областей пройдуть дощі. Південні області фронти завтра майже не чіпатимуть (без істотних опадів), хіба збільшиться хмарність.

У східні області дощ дістанеться пізно увечері у вівторок. Температура повітря в Україні очікується вночі +1…6 градусів. Протягом дня стовпчики термометрів більше підстрибнуть на заході та півдні: +10…14 градусів. У центрі +8…11 градусів. У східних областях +7…10 градусів.

Найхолоднішою буде завтра північна частина: протягом дня +5…8 градусів. Пориви південно-західного вітру можуть досягати у вівторок штормових значень. У Києві вівторок очікується хмарним, вітряним, вологим із періодичним дощем. Найближчої ночі +1…4 градуси, завтра вдень +5…7 градусів.

У вівторок:

У п’ятницю:

Раніше синоптики обіцяли збереження досить теплої погоди в Україні аж до кінця листопада.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації