Україну накриє антициклон: погода у вівторок різко зміниться, але не скрізь

Антициклон, котрий накрив Україну, стане джерелом сонячної та теплої погоди на всій території країни, крім західних областей, де завтра очікуються грозові зливи. Незважаючи на настання календарної осені, літня погода в Україні продовжується. На всій території країни, за винятком одного регіону, у вівторок очікується суха та тепла погода.

Дощі завтра, 19 вересня, можливі лише у західних областях України, пише Діалог.

Дощі можуть поєднуватися з грозами та поривчастим вітром, пише у своєму Telegram-каналі синоптик Наталія Діденко. Проте більша частина території України все ж таки належатиме антициклону – опадів не буде.

Температура повітря не зазнає особливих змін, +23…26 градусів, проте дощ, що наближається, знизить градуси в західній частині країни до +19…23. До кінця тижня істотних змін у погоді не передбачається. У Києві вівторок обіцяє бути сухим та теплим, температура до +23…25 градусів. У середу незначні опади ймовірні разом із невеликим зниженням температури повітря, проте загальна синоптична картина залишається поки що комфортною - сухо і тепло.

Синоптик також попередила про серйозні магнітні бурі у вівторок, оскільки вони можуть істотно вплинути на здоров'я людей, чутливих до зміни геомагнітного поля Землі.

Деякі народні синоптики прогнозують, що тепла погода в Україні протримається як мінімум до 25 вересня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації