Україна не виграє війну у 2024 році Дракона, але змін буде багато. - карпатська мольфарка Магдалена Мочіовскі

Ще за радянських часів існував "Батальйон 14", до складу якого входили найсильніші екстрасенси з усього Союзу. Наше видання поспілкувалося з карпатською мольфаркою Магдаленою МОЧІОВСКІ, яка колись входила до складу цього секретного підрозділу. Про те, чого нам чекати від нового 2024 року, а також коли Україна переможе у своїй визвольній війні – мольфарка розповіла ексклюзивно виданню "Апостроф".

- Настає новий рік. Що принесе він народу України – насамперед у військовому сенсі? Чого чекати нам узимку 2024 року?

- Конкретних військових прогнозів я дати не можу, екстрасенси – не військові та й не стратеги з Генерального штабу. Але в чому я точно впевнена, це найголовніше – ми не здамо свої позиції. Більше того, хоч і повільно, ми просуватимемося далі, відвойовуючи свої території.

Так, це буде нелегко, але це станеться. Буде посилено мобілізацію, наші партнери продовжуватимуть постачати нам зброю та надавати нам фінансову допомогу. Буде розширено можливості ППО. Все це, підкреслю, стосується двох місяців зими у новому році.

- А якщо говорити глобально про 2024 рік?

- Наступний рік за східним календарем, а він починається з 10 лютого - рік Дракона. У даному випадку рік Зеленого Дерев'яного Дракона. Але дракони у будь-якому разі істоти вогняні, вогнедишні. Коли настає рік Дракона, треба спалювати всі мости. Минуле йде назавжди, залишається далеко позаду, будується багато нового – у особистих відносинах, суспільних, у всіх. Новий етап, нове життя.

- Спалюються мости – це цікаво. Що там бачиться з Керченським мостом?

- У плані війни – дуже серйозні зміни, на краще. А Керченський міст ( усміхається ) – він уже й так трохи підгорів. Багаття ми вже розклали гарне. Допалимо, щоб згоріло вщент. І це стосується не лише мосту у Криму.

- Що там із путіним? За різними прогнозами, він мав померти до кінця року.

– На жаль, не все так просто. На нього працюють штатні кремлівські екстрасенси, які підтримують його тіло енергетично, та, крім того, розсіюють негативну енергію у бік путіна, що випромінюється простими людьми. Крім підтримки в енергетичному плані, у кремлівського диктатора цілі генетичні лабораторії та інші медичні підрозділи, які працюють на його здоров'я. За майже 25 років він зібрав багатьох найкращих лікарів світу.

Але взагалі смерть путіна зараз мало що змінить. У нього щонайменше п'ять двійників, і поки це буде вигідно (а путін – це вже свого роду символ, на кшталт Леніна чи Сталіна), він буде як Кощій Безсмертний. Справжній може померти, але про це ще довго ніхто не дізнається.

- Якщо це таки станеться, чи чекати нам остаточно розпаду росії, останньої імперії у світі?

- Хоч росія та величезна країна, правлячий клан міцно тримає її в руках. Я не бачу, що вона найближчим часом розпадеться. Я передбачаю лише зміни у державному апараті. Влада може змінитись, але країна залишиться.

- Чи бачите ви якісь вибори в Україні 2024 року?

- Ні, поки що виборів я не бачу.

- А що буде із вступом до ЄС, до НАТО?

- Звісно, цього не станеться у 2024 році: це навіть технічно неможливо. Але справа до цього рухається. Тим паче, рік Дракона. Усі мости з росією буде спалено остаточно.

- І головне, напевно, питання – коли чекати на перемогу у війні з росією?

- Ще на початку повномасштабної російської агресії мені було бачення - число 4, пов'язане з війною. Ще тоді я сказала, що війна закінчиться із цифрою 4. Але що це означало? Спочатку я припускала, що вона триватиме чотири тижні. Потім – чотири місяці. На жаль, цього не сталося. Значить – чотири роки. Тобто наша перемога очікується у 2026 році.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації