У наступні вихідні частину України знову накриє пил із Сахари

У наступні вихідні гаряче повітря з півночі Африки та пил із Сахари знову повернуться до Європи, торкнуться частини території України.

Пустельний пил із Сахари, який почав накривати минулого тижня частину території Європи і добрався до України на початку цього тижня, знову потурбує низку європейських країн, зокрема частину території нашої країни.

Як повідомляє Діалог з посиланням на BFMTV, у наступні вихідні, 6-7 квітня, на територію Франції через сильні вітри на великій висоті знову зайде тепле повітря з півночі Африки, яке міститиме в собі дрібний пил із Сахари. Вона пофарбує небо у специфічний відтінок і може спричинити подразнення дихальних шляхів.

Якщо минулого тижня пустельний пил накрив переважно південний схід Франції, то цими вихідними він пошириться на значну територію, а температура повітря подекуди сягне +30 градусів. Пилова хмара пошириться і на інші європейські країни, наприклад, на Іспанію, Німеччину, Польщу, частину Італії.

Судячи з опублікованої карти, в Україні пил дістанеться північно-західних регіонів країни.

Нагадаємо, фахівці попереджають, що пустельний пил може бути шкідливим для людей з респіраторними захворюваннями та дітей, і рекомендують закривати вікна та двері. Раніше повідомлялося, що пил із Сахари почав частіше накривати Європу. Вчені пов'язують це із посухою в регіоні Магріба та областю аномальної спеки у західній частині Середземномор'я.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації