У Чернівцях презентували проєкт реконструкції скверу Дня Вишиванки

Сквер стане туристичним центром, а прилеглі вулиці - пішохідними

Проєкт реконструкції скверу на Соборній площі презентували в рамках святкування Дня Вишиванки.

Яким буде оновлений сквер, розповіли архітектори компанії "Addline group", що працювали над ідеєю реконструкції.

Так, до скверу облаштують два додаткові входи - зі сторони вулиці Головної. Крім того, вулиці Франка та Гакмана планують зробити пішохідними. Таким чином, сквер Дня Вишиванки може стати туристичним центром, від якого пішохідні екскурсії вестимуть до вулиці Ольги Кобилянської.

- Цей сквер присвячений святкуванню Дня вишиванки. Тому вся увага при реконструкції буде спрямована саме на вишиванці - розповів Володимир ТИМОФТІЙ, архітектор. - Тут діятимуть інсталяції у вигляді вишиваних орнаментів усіх регіонів України. В центрі буде буковинський орнамент.

Також, за словами архітекторів, у сквері облаштують дитячий майданчик. Також, як зауважили, по максимуму збережуть зелені насадження та посадять нові рослини, серед яких бук і калина.

Як розповіла Леся ВОРОНЮК, засновниця свята, в майбутньому сквер Дня Вишиванки стане основною локацією проведення свята в Чернівцях.

Нині в Сквері Дня вишиванки триває робота. Нагадаємо, що раніше Роман КЛІЧУК, міський голова Чернівців, розповідав про те, що реконструкцію скверу Дня вишиванки планують завершити до Дня незалежності.

Марина КОРПАН, журналістка
Спеціально для БукІнфо (с)

Світлини авторки


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації