У Чернівцях на виставку «Квіти Перемоги» до Дня Незалежності запросили воїнів, які проходять реабілітацію у медзакладах Буковини

Виставку «Квіти Перемоги» презентовано до Дня Незалежності у рамках благодійного заходу «Країна незламних людей», організованого Управлінням освіти Чернівецької міської ради. 26 учасників, понад 30 робіт юних художників та серія світлин молодих фотографів – результат пленеру на півонієвому полі від Florium.

Головні гості зустрічі – воїни, що наразі проходять реабілітацію у медзакладах області. Дуже символічно, що на території добра зустрілися ті, хто тримає над Україною небо – наші захисники, і ті, заради кого виборюємо перемогу – майбутнє країни – діти.

Виставка захоплює багатогранністю та розмаїттям, адже поряд із молодими талантами свої роботи презентували і маститі художники – Анатолій Фурлет, Марина Рибачук, Людмила Богдан, а також вчителі та керівники гуртків художньої творчості: Світлана Крачило, Анна Фочук, Марія Манчуленко, Олена Тимчук, Галина Андрійчук.

Для компанії Florium проєкти на підтримку дітей та ЗСУ є пріоритетними. Минулорічний збір із півонієвого поля було спрямовано на придбання кількох авто для фронту. Цього літа зібрали понад пів мільйона гривень, які будуть спрямовані на підтримку шкіл, що зазнали руйнувань.

Квіткова терапія – це ще одна складова відновлення ментального здоров’я дітей, які постраждали від війни. Для кожного позашкільного закладу, який взяв участь у пленері, згадана компанія передбачила по 500 цибулин тюльпанів нового сезону.

Подарунки юним художникам вручила керівникам гуртків Ольга Бауер – голова громадської організації «Еко-культура» що стала партнером проєкту. Пані Ольга розповіла про Всеукраїнський конкурс «Україна. Все буде весна», який стартував в березні цього року і об’єднав талановитих дітей з України та країн Європи. Учасниці конкурсу – юні поетки зачитали свої вірші про воїнів і для воїнів.

Олена РЄПІНА, для БукІнфо (с)
Фото надані авторкою


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації