«Труха Україна» передав у дитячі будинки Західної України подарунки до новорічних свят. Чернівецькі дітлахи теж будуть із гостинцями

Подарунки, які були придбані за власні кошти, отримали діти із дитячих будинків у Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому та Луцьку. Допомога була надана в рамках проєкту «Труха Допомагає» - проєкт всебічної допомоги українцям та ЗСУ від відомого телеграм-пабліка *.

Проєкт допомоги дітям став можливим завдяки підписникам регіональних телеграм-каналів «Труха», які активно звертались до адміністраторів місцевих пабліків із закликом допомогти дітям та надавати всебічну допомогу, не обмежуючись лише постраждалими від ракетних ударів та ЗСУ.

Труха почула заклики свої підписників із місцевого пабліку «Труха Чернівці» та відреагувала – власник «Трухи», Максим Лавриненко особисто відвідав дитячі будинки різних міст, поспілкувався з керівниками та отримав перелік нагальних потреб, які планує втілити у життя власними силами або додатково підключивши благодійний фонд «Труха Україна».

«Кожна така маленька допомога дуже позитивно впливає на дітей, коли я бачу, що вони щасливі, це надихає, і я розумію, що все роблю правильно», - каже Максим Лавриненко.

Також Лавриненко додав, що з початку повномасштабного вторгнення «Труха Україна» допомогла ЗСУ на суму більше 35 млн грн. В основному допомога була спрямована на задоволення найнагальніших потреб українських військових. Зокрема, на дрони, які використовуються для розвідки та вкрай необхідні на фронті, а також на FPV-дрони. На тепловізори, цілевказівники, автомобілі та запчастини до них та інші необхідні речі.

* спонсорський проєкт


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації