ТОП-5 рейтингових українських телешоу

ДЕ І ЩО ДИВИТИСЯ? /

Українське телебачення пропонує десятки шоу на будь-який смак: комедійні, політичні, ігрові, тревел та реаліті-шоу. Щоб не розгубитись в цій різноманітності рекомендуємо до вашої уваги ТОП-5 українських шоу з найбільш високим рейтингом

Вподобання українських телеглядачів

На українському телебаченні розважальні, соціальні та політичні шоу займають величезний обсяг ефірного часу. Рейтинг показував, як в різні періоди змінювались вподобання глядачів. Згідно цим показникам найбільшу увагу привертають такі програми:

гумористичні;

соціально-політичні;

талант-шоу;

ігрові;

кулінарні;

передачі про подорожі;

реаліті-шоу.

Звісно, увагою аудиторії володіють нові проекти, такі як «Маскарад», «Холостячка». Не залишаються без глядачів і добре відомі шоу: «Танці з зірками», «Хто зверху?», «МастерШеф». Серед ліцензійних шоу є і власні розробки українських телеканалів: «Хата на тата», «Діти проти зірок», «Розсміши коміка».

Знайти улюблену передачу завжди допоможе сайт ТВ Мета з програмою телепередач та складений нами перелік найпопулярніших українських шоу.

«Дизель-шоу»

Гумористичне шоу на каналі ІСТV, яке в 2020 році відсвяткувало п’ятиріччя, є головним конкурентом «Вечірнього кварталу». Програма стала лауреатом премії «Телетриумф» та потрапила до Національної книги рекордів України. Вдалий склад акторів, запальний гумор та запрошені зірки забезпечують «Дизель-шоу» народну любов.

«Право на владу»

Серед багатьох соціально-політичних шоу «Право на владу» відрізняється тим, що дає глядачам можливість взяти участь у обговоренні актуальних проблем. Кожен громадянин може висловити свою думку, або задати питання можновладцям та почути відповідь у прямому ефірі.

«Холостячка»

Нова версія добре відомого шоу «Холостяк» отримала високі рейтинги. Згідно з соціальним опитуванням, аудиторію програми склали в основному глядачки, яких привабив той факт, що головною героїнею є жінка, яка намагається влаштувати свою долю. Романтичне шоу, в якому дівчина шукає кохання надає жінкам надію, що і в їхньому житті настануть позитивні зміни.

«Хто зверху?»

Ігрове розважальне шоу, виходить на Новому каналі 10 сезонів поспіль. Під час гри змагаються дві зіркові команди: чоловіків та жінок. Незмінним капітаном чоловічого колективу виступає Сергій Притула. З 2017 г. його суперницею стала Леся Нікітюк, з її появою програма стала отримувати надзвичайно великі рейтинги.

«Голос країни»

Українську адаптацію голландської франшизи глядачі цінують за дух змагань, святкову атмосферу, високий рівень виконання та можливість втілити свої мрії. Талат-шоу шукає неординарних вокалістів. У сліпих прослуховуваннях приймають участь як професійні виконавці, так і вокалісти-початківці.


Коментарі:
Більше новин по темі: