Сестра Софії Ротару Ауріка розкрила правду, де та з ким живе співачка під час війни

Молодша сестра співачки Софії Ротару - Ауріка Ротару - розповіла, де насправді перебуває артистка, пише ТСН.

Загалом, у Мережі ходили чутки, що Софія Михайлівна жила то в США, то в Італії. Однак Ауріка стверджує, що це все неправда. Нібито виконавиця під час війни залишилася в Україні та живе у своєму будинку під Києвом. Ба більше, знаменитість перебуває там не сама. Ротару нібито живе зі своїм сином Русланом.

"Соня – під Києвом, у своєму будинку, як завжди. Син Руслан – із нею. Так було й раніше – вони живуть там усі разом, як у минулі роки", – розповіла Ауріка Ротару в коментарі Obozrevatel.

Софія Ротару з сином / © instagram.com/sofiarotaru.official
Софія Ротару з сином / Фото: instagram.com/sofiarotaru.official

Загалом, у Мережі ходило чимало чуток, де перебуває Софія Ротару. Російський продюсер стверджував, що виконавиця разом із сім'єю живе в Італії. До слова, тоді в Instagram Софії Ротару видавало, що місцерозташування її акаунта – Італія, наразі ж артистка прибрала можливість це перевіряти. Нещодавно ж співачка показалася в Києві. Артистка приїхала на могилу покійного чоловіка.

Софія Ротару на могилі свого чоловіка / © instagram.com/sofiarotaru.official
Софія Ротару на могилі свого чоловіка / Фото: instagram.com/sofiarotaru.official

Що ж до сина Софії Ротару – Руслана Євдокименка, то востаннє він з'являвся в інформаційному просторі у березні 2022 року. Тоді він та його сина Анатолій намагалися втекти до Молдови, але їх затримали. До речі, онук Софії Ротару нині таки дійсно перебуває за кордоном.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації