Редакція БукІнфо щиро вітає своїх читачів з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

УСПІХУ ТА ПРОЦВІТАННЯ!

Дорогі друзі! Шановні наші читачі!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2021 роком - роком Бика, який, нарешті, проганяє високосного пакосного Щурика ! Бажаємо міцного здоров'я, позбутися всіляких підступних "корон" і просто вірусів.

Знаєте, як можна легко відрізнити - людина оптиміст чи песиміст? Для оптиміста слова "З Новим роком!" піднімають настрій, він будує плани на майбутнє, а для песиміста ці слова звучать, як вирок у в’язниці, мовляв, ще один рік додався... Ну, а для реаліста - щоб було щось в кишені, на столі та до столу. Тож бажаємо всім Вам у Новому 2021 році знайти свою "золоту середину".

Бути реалістами з постійними нотками оптимізму і ніколи не впускати у свою голову песимістичний настрій. Не даремно ж кажуть: позитивні думки продовжують наше життя. Жоден президент, прем’єр, мер чи шеф на роботі не зроблять вас по справжному щасливими. Не забувайте - ми самі ковалі свого настрою і щастя ?

Нехай збудуться всі ваші мрії. І якщо 2022 рік ви зустрінете в здоров"ї і хоча б трішечки щасливішими, ніж нині, значить наші слова точно не будуть марними ?

Нехай прийдешній рік Бика буде наповнений тільки радісними подіями, цікавими пригодами і щасливими зустрічами! Нехай у 2021 році кохання тільки посилиться, достаток примножиться, а здоров'я додасться! Щиро бажаємо всіх благ, цікавих подорожей і блискучих успіхів!

З великою повагою до всіх Вас!

Редакція БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: