Проводимо час із користю: на що витратити вільну годину?

Якщо у вас видалася вільна година-друга, не поспішайте відкривати соціальні мережі і бездумно гортати їх у пошуках чогось цікавого. Провести час, що звільнився, можна з користю. Причому з тим же телефоном у руках.

Як може допомогти телефон?

Телефон можна використовувати не тільки для бездумних ігор та соцмереж, а й для:

  1. Навчання. Витратити час, що звільнився, можна на прослуховування корисного подкасту, нової аудіокниги. Якщо ви давно мріяли вивчити іноземну мову або освоїти інтернет-професію, можна завантажити відповідну програму та рухатися до своєї мети в ігровому форматі.
  2. Розваги. Кілька вільних годин достатньо для того, щоб трохи розважитися. Причому це зробити також можна в ігровому форматі. Наприклад, граючи в покер. Якщо ви погано знайомі з цією грою, тоді ось інформація, як грати в покер https://poker-experts.com.ua/ru/shkola-pokera/osnivi-pokera/kak-igrat-v-poker/, після прочитання ви легко зможете грати з реальними суперниками. Найімовірніше у вас не відразу вийде вигравати, але все приходить із досвідом.
  3. Спілкування. Напевно, у вас є близькі люди, на яких завжди не вистачає часу. Вільну хвилину можна приділити спілкуванню з ними. І рідним приємно, і ви отримаєте позитивний заряд енергії.

Якщо бажання просто пограти пересилує, можете задовольнити його. Але не грайте у стрілялки, змійки. Завантажити цікаву головоломку. Така гра допоможе покращити пам'ять, прокачати інтуїцію, розвинути мислення і не лише.

Фото з відкритих джерел

Чи можна провести час без гаджету?

Для тих, у кого робота пов'язана зі смартфонами, комп'ютерами, проводити вільний час рекомендується без девайсів. Користь можна витягти з:

  1. Спорт. Вирушати до спортзалу необов'язково. Достатньо витратити 20-30 хвилин на звичайні присідання, віджимання, прес. Навіть такого невеликого часу достатньо, щоб лише через кілька тижнів тіло підтяглося, а загальне самопочуття покращало.
  2. Прогулянок. Проведіть вільний час на відкритому повітрі. Прогуляйтеся навколо будинку або вирушайте до найближчого парку. Така прогулянка позитивно вплине на здоров'я, а також зарядить вас енергією.
  3. Творчості. Кожна людина має творчий потенціал. Розвивати його можна у будь-якому віці. При появі вільної хвилинки приділіть її малюванню, написанню віршів, співу чи навіть танцям. Головне — знайти те, що вам приноситиме задоволення.

Ще один спосіб корисно провести час – живе спілкування. Зустріться з давнім другом, відвідайте бабусю, приділіть увагу другій половинці. Спілкування позитивно впливає на стосунки, заряджає енергією, допомагає відкрити нові для себе ідеї.

Головне у вільний час — не провести його марно. На добу всього 24 години, з яких 8 йде на сон, ще 8 - на роботу, близько 2 - на дорогу. Залишається лише кілька годин, які можна присвятити своєму життю. І витрачати їх на чергове перегортання стрічки в Інстаграм просто злочин!

Джерело: Poker-Experts
Автор: Максим Ярошевский

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: