Парк у Чернівцях перетворили на світлову казку: проєкт "Таємниці ліхтарів" стартував у місті вперше

Історія однієї пригоди. Проєкт світового масштабу "Таємниці ліхтарів" стартував уперше в Чернівцях. Понад 30 локацій, що сяють, облаштували на території парку імені Тараса Шевченка.

Масштабні світлові інсталяції бачила кореспондентка БукІнфо.

Написали книгу, створили парк. "Таємниці ліхтарів" - книга про чарівне королівство. А персонажі цієї книги - казкові феї, ельфи, яскраві квіти, свійські тварини з мечами та звірі, що охороняють казкові скарби. А ще - багато тунелів, що освітлюють шлях. Також каруселі-ліхтарі, на яких можна покататися й фотозони з яскравими вогняними крилами. Всього - понад 30 локацій.

З тунелю кохання - в тунель мудрості. У перший же день роботи парку світлових фігур - багато відвідувачів. Чи не найпопулярніші локації - тунель кохання, який формують сяючі серця. Багато бажаючих сфотографуватися й біля тунелю мудрості, який охороняють гігантські сови.

Найменші відвідувачі влаштували чергу біля ліхтарів-каруселей. Ти катаєшся, а твоя кругла гойдалка міняє кольори: то блакитний, то зелений, то рожевий.

"Клас", - вигукують діти.

Парк "Таємниці ліхтарів" - місце відпочинку для всієї родини, запевняє Денис Погорєлко, організатор парку світлових фігур:

- Тут цікаво й дорослим, і дітям. Цей проєкт не розрахований лише на дітей. Це сімейний парк відпочинку. Аудиторія в нас дуже широка.

"Таємниці ліхтарів" - книга. Історія, написана нашою командою. Тут мовиться про кілька світів. Детальніше - в короткій передмові до книжки, - розташована при вході до парку, - каже Денис Погорєлко. - Багато персонажів узяті саме з цієї книжки. Кожна локація й фігура щось символізує. Щоби не загубитися й побачити все, відвідувачі парку отримуватимуть мапу й мандруватимуть до локацій за певним маршрутом".

Організатор запевняє, що витрати електрики на роботу парку - незначні.

- Дві з половиною години на день - невелике навантаження на електроенергію, - каже Погорєлко. - Наш парк витрачає 30-40 КВт світла на годину. Оскільки в основі фігур - енергозберігаючі лампочки, ми не несемо шкоди енергетиці з нашим проєктом.

Довідка

Працюватиме парк світлових фігур у Чернівцях до 2 червня. Робота - щодня з 20.00 до 22.30.

Придбати квитки в парк світлових фігур можна на офіційному сайті "Lights & Dreams" або на касі в парку імені Шевченка. Вхід представникам ЗСУ та інвалідам I-II категорії безкоштовний. Частина коштів з продажу квитків підуть на допомогу ЗСУ.

Вартість квитка: дорослий - 200 грн, дитячий - 150 грн (3-14 років).


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації