Основні види та типи ставок у букмекерських конторах

Букмекери пропонують різні варіанти ставок на сайті. Відвідувачам рекомендується вибирати той тип і вид парі, який якнайкраще задовольняє ситуацію, що склалася *.

Про різновиди ставок на спорт у букмекерських конторах

На сайтах різних букмекерів відвідувачам пропонується широкий розпис спортивних подій з великою кількістю різних варіантів ставок. Для укладення парі новачкові слід ознайомитися з основними правилами беттінгу, з тими факторами, за яких ставка виграє або не буде зарахована. Нижче наведено огляд від експерта сайту Ratingbet.com щодо ключових положень про ставки, які варто знати, перш ніж вступити в гру.

Основні види ставок

Виділяють 4 основні види:

 • Ординари – найпопулярніший різновид. Відвідувач БК ставить на одиночну подію (перемогу збірної або спортсмена, кількість забитих голів тощо).
 • Експреси – поєднання пари або більше ординарів. Деякі букмекери обмежують максимальну суму виграшу і коефіцієнти експреса. Іноді можна побачити обмеження на кількість ординарів, що входять в експрес.
 • Системи – різні комбінації експресів, які зі свого боку складаються з ординарів.
 • Тоталізатор – можливість вгадати точний рахунок або результат певної кількості подій з одного або декількох видів спорту. Часто тоталізатор можна зустріти у футболі, рідше використовується в хокеї, тенісі, баскетболі. Одночасно може бути присутнім до 15 подій. Під час вибору спортивних зустрічей враховується відсутність очевидних аутсайдерів або переможців, що істотно ускладнює завдання. Сума виграшу розподіляється рівномірно між гравцями. Відвідувач, який правильно визначив усі результати, отримає джекпот.

Основні типи ставок

Певні комбінації ординарів ділять на різні типи:

 • Результат – ставка на перемогу спортсмена, команди, гончого собаки, коня. Іноді правилами передбачається можливість укладати парі на нічию. Можна ставити на результат в основному таймі або на матч загалом.
 • Прохід можна побачити в турнірах, де суперники змагаються за прохід у наступний етап або за вибування з гри.
 • Подвійний шанс принесе клієнту БК перемогу, якщо обрана команда (спортсмен) виграє або зіграє внічию.
 • Тотали – ставки на кількість голів, шайб, очок, штрафного часу, набраних жовтих карток. Тотали пропонуються з різними коефіцієнтами. Завдання гравця передбачити менше або більше тотала буде набрано. Додатково виділяють індивідуальний і азіатський тотал (складається з двох частин).
 • Фора – перевага одного учасника турніру перед іншим. Буває азіатською та європейською.
 • Результат тайму, матчу. Клієнт БК повинен назвати, з яким результатом закінчиться перший тайм і матч загалом.
 • Точний рахунок – складний тип ставки. Що простіше визначити рахунок зустрічі, то нижчими будуть коефіцієнти.
 • Команда заб’є або обидві заб’ють. У цьому випадку можна ставити на те, що одна або кілька учасників заб’ють голи.

Є на сайтах БК довгострокові ставки, результат яких буде визначено через деякий період часу. Довгострокове парі можна укладати на переможця чемпіонату, кількість набраних за сезон очок тощо. Що стосується комбінованих ставок, то вони складаються з декількох простих варіантів. На окремий розгляд заслуговують ставки на статистику, які діють у рамках міжнародних або національних змагань.

Парі пропонується укладати на такі статистичні показники, як % володіння футбольним м’ячем, відсоток першої подачі в тенісі, кидки в стулки воріт у хокеї тощо. Описані вище парі можна укладати не тільки перед початком зустрічей, а й у live-режимі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації