Наступного тижня в Україну прийдуть сильні морози, - синопткиня Наталя Діденко

В Україну прийде серйозне похолодання. Температура повітря у вівторок- середу-четвер (21-23 грудня) у нічні години може опускатися до -12-18 градусів, а вдень мороз коливатиметься поблизу 5-10 градусів. Тому в нас ще є час підготуватися - купити товстішу шапку, додатковий обігрівач, утеплити домівку, залагодити необхідні справи, пов'язані з біганням по вулицях, не забути про вуличних тварин, перевірити системи опалення.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила відома синопткиня Наталія Діденко.

"Ці градуси - не якась дивина для нашого клімату, проте ми розслабилися серед сирої "ніякої" погоди з нулями та навіть "плюсами" і тому перший пристойніший мороз завжди відчутніше хапає за ніс та щоки і створює проблеми для комунальників", - написала вона.

Завтра, 15-го грудня, в Україні температура повітря впродовж дня буде якраз "ніяка", близько нуля, від -2 до +2 градусів. Найближчої ночі лише в західних областях поморозить повітря, -4-10 градусів.

Що з опадами?

Сніг випадатиме знову в Карпатах та подекуди в навкологірських областях. Дощ та мокрий сніг очікуються у середу на Півдні України (окрім Запоріжжя), місцями у центральних областях, ймовірно, дотягне до Харківщини. У південній частині України та на Донеччині вітер буде рвучким, часом до штормових поривів.

У Києві 15-го грудня погода передбачається вогкою, але без суттєвих опадів. Температура повітря коливатиметься поблизу нуля.
Кияни! У столиці також наступний тиждень організує серйозне похолодання, особливо в середині тижня, вночі до -8-14, вдень до -3-7 градусів, - написала у Фейсбук синопткиня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації