На Водохреща чернівецькі машзаводівці традиційно освятили воду і скупалися у плавальному байсені

За багатолітньою традицією на Водохреща у басейні на території ТОВ Машзавод організували освячення води та купання для працівників підприємства та всіх охочих.

Першим в ополонку занурився директор Машзаводу Віктор Сідляр, який привітав чернівчан зі святом Водохреща та побажав здоров'я й процвітання.

«Ми пірнаємо у воду, щоб всім людям Господь дав здоров’я, а нашому заводу процвітання. Це вже гарна багатолітня улюблена традиція», - сказав Віктор Сідляр та зазначив, що на підприємстві під час купання обов’язково дотримуватимуться карантинних обмежень.

Журналісти ТРК Чернівці запитали Віктора Сідляра, чи готується він спеціально до зимового пірнання, не зважаючи, що й так активно займається спротом.

- Спеціально не готуюсь. Зі своїми товаришами, друзями займаємося спортом й тримаємо себе в формі. А пірнаємо, щоб усім людям Господь дав здоров'я, а нашому заводу - процвітання. Це вже гарна традиція. Зараз підійдуть люди з цехів, по одному, думаю буде, також підійдуть з міста, хто забажає. Хочеться вірити, що це символічне купання принесе якесь добро і мені, і близьким, і нашому заводу. Може, у нас трохи більше контрактів буде від цього (Сміється). Всіх вітаю з цим чудовим святом Водохреща!

Нагадаємо, вже більше десяти років свято Водохреща буковинські машзаводіці всією трудовою родиною починали з освячення води отцями Православної церкви України та купання у відкритому басейні, спорудженому на території підприємства. Однак у 2021 році через локдаун (жорсткі карантинні обмеження з зв"язку з поширенням COVID-19) ці заходи було обмежено.

Тож всім працівникам заводу на чолі з Віктором Сідляром особливо було приємно і радісно сказати один одному величні слова "Христос хрещається! У річці Йордані!", які прозвучали на Водохреща нинішнього 19 січня 2022 року.

Дай же Боже нарік всім нам дочекатися цієї днини в здоров'ї, достатку, гарному дусі і при мирному небі над головою!

Відео ТРК “Чернівці”

Купатися чи не купатися - охочих пірнути в крижану воду на свято Водохреще не так багато як зазвичай. Однак ті, хто це роблять з року в рік, не зраджують традиціям та купаються. Які емоції переживають та скільки років поспіль загартовуються, йдеться у сюжеті ТРК “Чернівці”.

Озеро на вулиці Комарова та Міський пляж — саме ці місця офіційно обрали у Чернівцях для святкового занурення в ополонку на Водохреща. Першими емоціями від купання, ділиться Олександр.

Бажаючих традиційно відсвяткувати свято цьогоріч менше, ніж зазвичай. Однак ті, хто це роблять з року в рік, не зраджують традиціям.

Десь років 5 мабуть, того року не окунався, пропустив, а так то, майже постійно.

На Водохреще люди занурюються у холодну воду, оскільки вважають - це основна традиція свята. Також багато років долучаються і працівники Машзаводу , разом зі своїм директором Вікторм Сідляром.

Для забезпечення безпеки громадян також чергували рятувальники, які контролювали процес та спостерігали, аби всі охочі занурилися у воду та безпечно завершили купання в ополонці.


Коментарі:
Більше новин по темі: