Меблі преміум класу в Україні: характерні особливості та вибір

Перетворення житла в затишне й комфортне місце є завданням для великої кількості постояльців. До того ж багато хто намагається створювати особливий дизайн інтер'єру, а він висловлює особисті якості господаря. Центральним елементом у багатьох обставинах є саме меблі. З їх допомогою будинок можна зробити затишним, комфортним і навіть суто індивідуальним.

Відсутній єдиний рецепт організації дизайну інтер'єру. Але багато хто використовує меблі преміум класу і купити їх можна як в режимі онлайн, так і в реальних магазинах. Поділ меблів на класи і категорії спрощує підбір і дозволяє знайти оптимальні стильові рішення під свої індивідуальні переваги.

Класифікація преміум меблів

Виділяють економ, люкс, преміум і середній клас. Кожен з варіантів має певний показник якісних характеристик і властивостей:

• екологічна чистота застосовуваних матеріалів;
• естетичність і краса;
• ергономіка і зручність;
• якість матеріалів;
• практичність;
• надійність.

Вартість визначається прихильністю до класу, але в даному випадку мова йде про преміум меблі. Пропозиції цього класу мають свої унікальні характеристики і переваги.

Меблі преміум класу – заявка на елітарність

Це покращені меблі середнього класу, що відрізняються поліпшенням за численними параметрами і характеристиками. У виробництві використовуються високоякісні натуральні матеріали і тканини. Нерідко меблі випускається колекціями, де застосовується ще і ручна праця. В якості прикраси застосовується вишуканий декор. Коли створюється м'які меблі, обов'язково враховуються показники ергономіки і зручності.

Фото: 4room.ua
Фото: 4room.ua
Фото: 4room.ua
Фото: 4room.ua
Фото: 4room.ua

У меблях цього класу бездоганна якість збірки. Кожна лінія ідеально рівна і акуратна. Для задніх стінок або непомітних елементів відповідальні виробники все одно використовують високоякісний матеріал.

Дизайн і фурнітура

Найчастіше виробники використовують авторські проекти і рекомендації від відомих фахівців. Саме на дрібниці звертається увага, створюючи неповторний зовнішній вигляд. Деякі види меблів з класу преміум створюються в одиничному варіанті і строго за індивідуальним дизайном.

Надійність фурнітури не піддається сумнівам. Використовуються вироби від кращих європейських виробників, а на багато категорій надається гарантія. Відкривання із застосуванням такої фурнітури плавні, передбачені доводчики і в деяких випадках встановлюється навіть електроприводи.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: