Лісівники показали місця на Буковині, де можна гарно відпочити восени

Буковинські лісівники запрошують на відпочинок до рекреаційних комплексів, де можна помилуватися гарними осінніми краєвидами. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

У Подільському офісі, що об’єднує ліси Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської областей, є майже 200 відпочинкових зон. Найбільше їх створено на Буковині.

«Місця рекреації від лісівників – це безпечні острівки, де є усе необхідне для комфортного дозвілля. Кожен елемент цих зон ретельно продуманий і створений з урахуванням потреб відвідувачів. Альтанки призначені для різних зустрічей – від романтичних пікніків удвох до веселих сімейних виїздів. Лісівники звели дерев’яні покрівлі, столи з лавами, кам’яні мангали, або ж облаштували спеціальні місця для багаття. Є дитячі майданчики, де малеча зможе цікаво та безпечно провести час», – інформують у Подільському лісовому офісі.

І нагадують, що у період підвищеної пожежної небезпеки ліси відвідувати заборонено, додатково під час дії воєнного стану не дозволяється розводити багаття та заїжджати на територію лісового масиву автівками.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації