Картини для класичного інтер'єру

Ідеальним доповненням інтер'єру в класичному стилі є картини, здатні привнести особливі нотки індивідуальності та демонструючі особливості смакових переваг господарів. Саме тому, до вибору настінних зображень слід підходити з особливою увагою, правильно розставивши всі акценти.

Модульні картини: актуальний тренд для декору

Один із найбільш актуальних трендів для декору – модульна картина в класичному стилі, що складається з кількох сегментів. Такі фрагментовані зображення представляють собою розділене панно, яке виконано в єдиній композиції.

Модульні картини в класичному інтер'єрі виглядають дуже стильно, оригінально та вражаюче. Картини модульні на полотні у величезному асортименті представлені на сайті Walldeco.ua, де запропоновані дизайнерські рішення на будь-який смак.

Для невеликих приміщень краще вибирати компактні картини із двох частин, що не займають великого простору. Такі полотна виглядають набагато цікавішими, ніж класичні одиночні.

Картини, що складаються з трьох частин або триптих, стануть відмінним рішенням для вітальні або холу. Вони дають змогу відобразити більш об'ємне зображення, що приваблює своєю лаконічністю.

Величезною популярністю користуються і модульні картини на стіну із чотирьох або більше частин. Такі панелі дозволяють створити реальну панораму, суттєво розширюючи простір та створюючи яскравий акцент.

Особливості вибору модульних картин

При виборі картини для інтер'єру в класичному стилі спочатку потрібно визначитися яким буде зображення: горизонтальним або вертикальним.

Також важливим аспектом у процесі підбору є сюжет. Дизайнери рекомендують вибирати тематику залежно від типу приміщення:

  • для класичної вітальні підійдуть пейзажі чи анімалістичні сюжети;
  • для спальні краще використовувати ніжні та спокійні зображення, наприклад пейзаж або квіти;
  • для кухні можна підібрати панно з годинником, це не лише симпатично, а й зручно;
  • чудовим варіантом для дитячої кімнати будуть картини з казковими героями або персонажами улюблених мультфільмів дитини.

Дуже популярним видом декорування приміщення є модульна картина з обробкою фото. Таке полотно виглядає красиво та незвично.

Особливо виразно виглядають модульні картини з 3D ефектом. Вони чудово вписуються в інтер'єр будь-якого будинку чи квартири.

Переваги модульних настінних зображень

Такі картини мають цілу низку переваг:

  • довговічність – вони здатні зберігати свою привабливість протягом багатьох років, навіть за мінімального догляду;
  • нечутливість до факторів зовнішнього середовища – вони не бояться вологи та впливу сонячних променів;
  • стійкість до деформації – модулі відрізняються особливою міцністю.

Бажаєте створити у приміщенні затишну атмосферу, доповнену оригінальним декором? Тоді прикрасьте своє житло модульною картиною, обраною виходячи з ваших особистих бажань та уподобань.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: