Хвиля теплого повітря із Середземного моря несе в Україну тепло

ПОГОДНА ГОЙДАЛКА /

Хвиля теплого повітря з Середземного моря принесе теплу погоду в Україні, розповіла заступник начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня.

У коментарі РБК-Україна синоптик повідомила, що до вихідних температура в деяких регіонах України підніметься майже до 10 градусів тепла.

За її словами, потепління буде поступовим.

«У найближчу добу, 20 січня, ще збережеться холодна погода. Температура вночі 15-20 градусів морозу, вдень 10 градусів морозу. У північних і північно-східних областях вночі ще 21-26, вдень 12-17 градусів морозу», - сказала Голеня.

Синоптик додала, що трохи тепліше буде на заході і в Криму - вночі 4-9 градусів морозу, а вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

Як зазначила Голеня, вже 22 січня в західних і південних областях вночі близько нуля, вдень 4-9 градусів тепла. На решті території вночі 1-6 градусів морозу, вдень 1-6 градусів тепла. Але в східних областях ще 4-9 градусів морозу вночі, а вдень близько нуля.

«На вихідних тепла погода в Україні збережеться», - сказала синоптик.

Під час відлиги 21 січня на заході очікується невеликий сніг, а 22 січня вже на Закарпатті та Прикарпатті вже дощ. На решті території опадів не очікується, але 21-22 січня можливі тумани.


Коментарі:
Більше новин по темі: