Фото з України перемогло у міжнародному конкурсі «Вікі любить Землю» 2023

Світлина української природи посіла перше місце з-понад 61 тисячі фото з 50 країн світу. Ще одне українське фото увійшло у топ-20 міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю».

«Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) — міжнародний конкурс фотографій для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цьогоріч у ньому взяли участь 50 країн-учасниць, що є рекордною кількістю за 11 років конкурсу. Загалом, на міжнародний рівень подано понад 61 700 фото від понад 3 300 учасників.

Україна традиційно увійшла до списку лідерів змагання за кількістю завантажених фото. А саме: понад 4 500 зображень від 121 учасника. У нашій країні конкурс проводить громадська організація «Вікімедіа Україна».

Перше місце міжнародного конкурсу посіла світлина автора Сергія Мірошника, зроблена у заказнику Біла Діброва, Деснянський район Києва. На фото зображений жук — комаха виду Стрибун перелісковий (Cicindela soluta).

Девʼятнадцяте місце міжнародного конкурсу посіла ще одна світлина з України. Це фото автора Михайла Пецковича, зроблене на горі Щербан Мармароського хребта, у межах Карпатського біосферного заповідника Рахівського району. Захоплюючий пейзаж зображує цвітіння нарцисів серед гірських краєвидів.

Вітаємо українських переможців міжнародного рівня та закликаємо й надалі активно брати участь та ілюструвати статті Вікіпедії світлинами природно-заповідного фонду України!

Список усіх топ-20 фото англійською можна знайти тут.


Конкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) — міжнародний конкурс фотографій об’єктів природно-заповідного фонду для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Українську частину змагання проводить громадська організація «Вікімедіа Україна».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації