Два нові потяги до Чернівців з Кременчука та Запоріжжя і відновлення історичного маршруту з Ужгорода: «Укрзалізниця» презентувала графік руху на 2024 рік

Два нові потяги до Чернівців та відновлення історичного маршруту. «Укрзалізниця» презентувала графік руху на 2024 рік. У ньому 14 нових рейсів: 11 внутрішніх та 3 міжнародних. Серед нововведень маршрути:

Потяг №129/130 Кременчук – Чернівці курсуватиме через день. Чернівці вперше отримають пряме сполучення з Кременчуком та альтернативну можливість дістатися Києва та інших міст на шляху прямування.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Потяг №216/215 Запоріжжя – Чернівці курсуватиме щоденно та поєднає Буковину з Івано-Франківськом, Львовом, Дніпром та Запоріжжям.

Крім того, запустять потяг №345/346 Ужгород – Чернівці. Він курсуватиме щоденно та дозволить відновити історичне пряме сполучення Закарпаття з Буковиною через популярний гірськолижний курорт у Славську.

Новий графік руху поїздів на 2024 рік розробляється з урахуванням відгуків пасажирів.

Понад 7000 користувачів мобільного застосунку УЗ дали свої пропозиції цієї осені. Основний акцент було зроблено на покращенні дефіцитних сполучень: міжнародних та гірських.

Саме гірський напрямок на піку літнього сезону став найбільш популярним серед організованих груп дітей на оздоровленні з прифронтових регіонів, а також військовослужбовців у заслужених відпустках, йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації