Доставка квітів – актуальність і розвиток незвичайної послуги

Букет квітів може порадувати кожну людину, незалежно від обставин і умов, що відбуваються. Іноді букет є одинарним подарунком, а іноді є доповненням до чогось ще. По суті, квіти вважаються універсальним рішенням, просто під різні свята вони у відповідному порядку готуються і комбінуються, щоб сформувати відповідну композицію.

Раніше для вибору квітів доводилося ходити в магазин, ретельно вибирати букети з декількох десятків і навіть сотень пропозицій, після чого робити покупку. Сьогодні є інтернет-магазин «UFL», що працює за адресою u-f-l.net, де є не тільки великий вибір, але і послуги з доставки. Шикарний букет з додатковим подарунком можна вибрати всього за кілька секунд не виходячи з дому чи офісу.

Популярність доставки квітів

Послуга доставки досить актуальна, цікава і затребувана. Вона користується популярністю з кількох причин:

  1. Час роботи. Всі стаціонарні магазини працюють за певним графіком, відповідно ввечері і навіть в нічний час складно придбати букет. Служба доставки «UFL» працює цілодобово;
  2. Якість. Квіти на зображенні відповідають реальному стану справ. Всі рослини свіжі і зберігаються у відповідних умовах;
  3. Анонімність. Кур'єр зі служби доставки допоможе замовнику залишитися анонімним. Кохана дівчина, дружина або колега по роботі не дізнаються, хто є замовником краси;
  4. Величезний асортимент. В інтернет-магазині можна відшукати навіть самі незвичайні і унікальні композиції. При цьому є каталог з рослинами в горщиках.

Єдиний недолік – відсутність можливості самостійно зробити подарунок. Але кур'єри зроблять все можливе, щоб передати настрій від замовника винуватцю торжества.

Які квіти замовити?

Варіантів багато і якщо клієнт не знає, що вибрати слід звернутися за допомогою до професійних флористів. Гвоздики часто використовуються на травневі свята, а ось за кордоном вони є основою прикраси букета нареченої і весільної арки.

Хризантеми гарантують виняткову красу і вишуканість. Крім того в складі букетів такі квіти невибагливі. Півонії надмірно ніжні, тому часто використовуються як окремий букет для того, щоб подарувати жінці гарний настрій і підкреслити її красу.

Тюльпани – стандартний додаток для всіх весняних свят. Вони можуть використовуватися в окремому букеті або як доповнення для загальної композиції. Безумовним фаворитом є троянди, що застосовуються на всі випадки життя.

Умови і особливості доставки

Готові букети є в каталозі з поділом на фільтри. Можна вибрати букет для мами, дружини, дівчини або колеги по роботі. Додатково є поділ на свята, що є ще більш вигідним рішенням для моментальної покупки.

В подальшому букет або окремо квіти додаються в корзину, і відбувається оформлення покупки. Оплата доступна банківськими картами, платіжними сервісами і навіть з допомогою криптовалюта. Вказується адреса доставки і кур'єр виїжджає на об'єкт. За фактом вручення створюється фотозвіт для замовника*.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: