Для виступу на благодійному концерті Христина Соловій обрала червону коротку сукню: думки соцмереж розділилися щодо вбрання

Українська співачка Христина Соловій організувала благодійний концерт у Києві, аби зібрати кошти для допомоги нашим армійцям. Попри те, що у результаті вона зібрала понад 100 тисяч гривень, увагу низки користувачів соцмереж привернуло вбрання виконавиці — коротка сукня яскравого червоного кольору.

Христина Соловій виступила на майданчику ArtHall D12 у Шевченківському районі столиці. Під час концерту співачка висловила вдячність українським захисникам, пише видання Букви.

Окремо хочу сказати про військових, які змогли потрапити на концерт, і які в цей час були в окопах — ви наша міць та сила. Ви — титани нашої Незалежності, завдяки вам ця зустріч під київським небом взагалі стала можливою, – зазначила Соловій.

Виконавця повідомила, що під час концерту вдалося зібрати 102 тис. грн на авто на схід.

Для концерту Христина обрала коротку червону сукню з воланами.

Фото: Фейсбук Христини Соловій
Фото: Фейсбук Христини Соловій
Фото: Фейсбук Христини Соловій

Думки стосовно вбрання у соцмережах різко розділилися.

Хтось критикував виконавицю за “шоу”, інші “були вражені” відвертістю.

Джерело: Facebook

Водночас були і ті, хто волів не критикувати співачку, акцентуючись на таланті дівчини та благодійній меті концерту. Зокрема Ірина Варшук зреагувала на низку критики, звинувативши користувачів в упередженому ставленні до виконавців, котрі послуговуються саме українською.

Своєю чергою, журналістка та режисерка документальної трилогії про 93 Окрему Механізовану бригаду “Холодний Яр” Лідія Гужва зауважила, що”нічого страшного Христина не показала на концерті”. Однак, на її думку, “торгівля власним тілом заради переглядів такий собі приклад для наслідування”.

І в самій Америці це теж привід для суспільної дискусії – чому жінка має роздягнуться аби її чули, а чоловік цікавий і одягненим. І не обов’язково принижувати жінок з якими незгодні використовуючи фізіологію, — написала вона.

Джерело: Facebook

Зрештою, багато шанувальників підтримали співачку та порадили їй не звертати уваги на “хейтерів”.

Джерело: Facebook


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації