5 мастхев-речей для вашої косметички

БУДЬТЕ КРАСИВИМИ!* /

Літо - час активного відпочинку та відкритого одягу, коли сяюча здорова шкіра має бути вашою візиткою. Піклуватися про тіло варто цілий рік, але саме влітку ми найчастіше згадуємо, що хочеться виглядати привабливо.

Спеціалісти дали кілька порад, який догляд за шкірою тіла буде найдоречніший в спекотний сезон.

Косметичка на літо

Один із способів піклуватися про здорову та красиву шкіру тіла - косметика для догляду. На літо варто відмовитися від важких та масляних кремів, так само від кремів із великим вмістом гліцерину, який створює на поверхні шкіри плівку. Просто відправте їх у холодильник до осені. А на літо приготуйте:

гелеві текстури;

зволоження з гіалуронкою;

легкі креми із фруктовими кислотами;

очищувальні маски з глиною;

маски-плівки.

“Влітку спекотно, тому багато косметичних засобів не потрібно, адже креми на шкірі викликають дискомфорт і навіть подразнення. Але певна косметика все ж таки прийдеться у нагоді. Якщо ви не любите засмагати, використовуйте автозагар для золотавого кольору шкіри. А якщо збираєтесь на пляж, візьміть заспокійливий крем для тіла, який зніме почервоніння шкіри та компенсує втрату вологи. Якщо хочете довше мати засмагу, відмовтеся від скрабів для тіла, краще очищуйте шкіру м’якими гелями та кремами для душу,” - порадили фахівці інтернет-магазина косметики GODDESS.

Гладенькі ніжки та свіжість під пахвами

Зайве волосся там, де його не хочеться бачити - незмінний супутник відкритих суконь та шортів. Позбутися волосся можна різними способами, хоча б бритвою, але радикально видалити небажану рослинність на тілі здатна тільки лазерна епіляція.

“Коли вже вибір пав на центр лазерної епіляції, варто знати деякі нюанси. Раніше лазерну епіляцію призначали лише на холодну пору року, бо технологія не дозволяла поєднувати агресивну дію лазера на шкіру та засмагу і взагалі перебування на сонці. Але зараз доступні процедури на апаратах, які дозволяють робити епіляцію цілий рік, тому сміливо шукайте саме такий лазерний центр,” - підказали спеціалісти клініки лазерної медицини MEDCITY.

Є зони епіляції з маленькою площею обробки, де процедура робиться дуже швидко, так що ви можете заскочити “на пахви” в обідню перерву. Видалення волосся під пахвами допомагає уникнути подразнення та неприємного запаху в спекотні дні.

Якщо ви не плануєте лазер, радимо використовувати під пахвами окрім антиперспіранту ще й тальк для тіла, який вбере зайву вологу та збереже речі чистими і сухими.

А як бути з делікатними зонами?

Влітку ми звикли носити менше одягу, тому вимоги до зовнішності в цю пору року трохи суворіші, ніж узимку. А коли вже заходить мова про купальники та демонстрацію бездоганно доглянутого тіла… без розмови про епіляцію бікіні не обійтися.

“Звісно, епіляція в такій делікатній зоні, як зона бікіні стає більше актуальна із наближенням літа. На це є кілька причин: наприклад, ви плануєте відпустку і приготували купальник, тому “там” все має бути гладко. Але є й інша категорія клієнтів, які приходять на зону бікіні цілий рік, бо для них дуже важливо мати естетичний вигляд для коханих, або вони просто люблять відчуття гладкості всюди. Кожен обирає свої причини,” - розказали фахівці з лазерної епіляції клініки MEDCITY.

Багато жінок вважають різні види епіляції бікіні тортурами, адже шкіра в цих місцях дуже чутлива і тонка, а скажімо, висмикнути волосся, як це робить цукрова паста або віск не тільки боляче, а й може прихватити з собою шматочок шкіри! Тому найбезпечніший крок - почати негайно лазерну епіляцію. Навряд чи ви коли небудь сумуватимите за волоссям в цій зоні.

Догляд за шкірою влітку триває та стає чи не більш інтенсивним та відповідальним, адже на кону зовнішність і самооцінка! Використовуйте наші поради експертів та радійте літу!

*прес-реліз


Коментарі:
Більше новин по темі: