2 грудня на Буковині стане останнім теплим днем у цьому році, - синоптики

2 грудня, на Буковині очікується останній теплий день у цьому році. Про це Медіа агентству АСС розповіла Тетяна Негадайлова, начальниця Чернівецького обласного центру з гідрометеорології. «Зокрема, сьогодні очікується «свіжий» вітер 15-17 м/с. Ми будемо знаходитись у теплому секторі циклону. Істотних опадів не очікується, а ось температура по всій території області підвищиться до 8-13 градусів тепла. В гірських районах посилюватиметься вітер до 15-20 м/с», - розповіла синоптикиня.

Тетяна Негадайлова зазначила, що вранці 3 грудня, прогнозується надходження холодного атмосферного фронту, з яким і розпочнеться зниження температур.

«Цей день можна практично назвати початком зими на Буковині. Вранці та вдень очікуються опади у вигляді дощу, які перейдуть у мокрий сніг та сніг. В горах спостерігатиметься значний сніг і навіть формуватиметься вже сніговий покрив. Температура протягом доби становитиме 0-5 градусів тепла. Причому очікується аномальний хід температури, якщо вранці буде практично 5-6 градусів тепла, то до вечора температура вже знизиться до 0-2 градусів морозу.

Відтак вже на ранок суботи, навіть на рівнині температура очікується в межах 1-6 градусів морозу, а в горах температура знижуватиметься до 7-12 градусів морозу. Опади припиняться, проте погода у неділю буде такою ж прохолодною. За рахунок прояснення, в горах температура знизиться до 11-16 градусів морозу, а на рівнині до 2-7 градусів морозу. Вдень температура не перевищуватиме 0 градусів», - повідомила синоптикиня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації