Зеленський запускає «політику героїв», поставивши ультиматум чиновникам

Президент України Володимир Зеленський назвав основні принципи політики героїв, основою якої стане створення можливостей для ветеранів війни з РФ.

У своєму зверненні на Міжнародному ветеранському форумі він підкреслив, що для реалізації такої політики потрібні рішення, пише NV.

«Політика поваги і створення можливостей для всіх наших воїнів, для всіх наших ветеранів, завдяки яким Україна жива. Щоб реалізувати таку політику, потрібні рішення. Ми всі усвідомлюємо, який обсяг цих рішень. І яка відповідальність за реалізацію. Сьогодні на форумі урядовці презентують пакет тих рішень, які є першочерговими, щоб наші ветерани могли гідно інтегруватися в соціальне життя після повернення з війни», — зазначив Зеленський.

За словами президента, все в політиці героїв має бути таким, щоб допомагати людям жити після всіх втрат і того, що довелося пережити внаслідок війни. Йдеться про нові освітні можливості для ветеранів, про якість роботи ВЛК та реабілітацію, про економічні можливості, бізнесові, юридичні можливості та побутові умови.

Зеленський також поставив ультиматум чиновникам, заявивши, що ті, хто не розуміє принципів політики героя, мають бути замінені.

«Будь-яку посадову особу, яка цього не розуміє, буде замінено. Будь-яка нормативна регуляція, що затягує час, має бути спрощена. Усе в нашій державі так чи інакше має стати помічником ветерана, як сьогодні є помічником воїна. І всі дієві ініціативи держави і громадськості, дуже важливо — бізнесу, дуже важливо — ініціативи самих ветеранів — усі, які спрямовані на більшу якість української політики героїв, на інтеграцію і допомогу ветеранам, мають бути реалізовані», — сказав він.

Зеленський також встановив дедлайн на Покрову та День захисників і захисниць України.

«Саме в цей день ми маємо побачити й оцінити результат. Перший вагомий результат реалізації політики героїв і подолання тих проблем, про які говоритимуть, зокрема, сьогодні на форумі. Я впевнений, що результат буде. Має бути», — резюмував він.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації