Зеленський у ЧНУ взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад і подякував Буковині за релоковані підприємства

У Чернівцях з робочим візитом перебував Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомив глава держави на своїй сторінці у Фейсбук.

Президент спочатку також зустрівся з представниками Світового конгресу українців. Він зазначив, що зустрівся з представниками Світового конгресу українців, яка прибула до Чернівців із Бухареста, де відбувається саміт СКУ. У ньому беруть участь понад 200 очільників і представників українських громад із 55 країн світу.

“Обговорили, як активізувати міжнародну підтримку та зберегти увагу світу до України. Важливо, щоб усі наші люди дбали про державу і незалежність”, - написав Володимир Зеленський.

Президент України в приміщення ЧНУ ім. Юрія Федьковича взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад.

«В кожній громаді – свої потреби. Але всі ми маємо памʼятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору", - сказав Зеленський.

Він закликав керівникам регіонів сприяйти розвитку всіх оборонних виробництв: кожна ефективна розробка, вся українська зброя мають значення.

Зеленський окремо подякував Чернівецькій області за те, що якісно прийняла багато релокованих підприємств із регіонів України, які потерпають від бойових дій.

"Я дякую кожній громаді, кожній області, які вже це роблять. Ми вже довели в Україні, що можемо виробляти дійсно сильні дрони, засоби РЕБ, виробляємо артилерію, техніку. Усього, що потрібно обороні, має бути максимум. Максимум має бути й звичайної економічної активності, яка дає людям роботу та забезпечує податками і зборами бюджети. І будь ласка, в кожній громаді проявляйте максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримуйте сімʼї наших воїнів, які зараз на фронті, та всіх, хто дійсно допомагає обороні», - додав глава держави. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації