Зеленський призначив Сирського головнокомандувачем Збройних Сил України

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що призначив генерал-полковника Олександра Сирського головнокомандувачем Збройних Сил України.

«Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України», — наголосив Зеленський під час вечірнього відеозвернення у четвер, 8 лютого.

Президент додав, що у Сирського є успішний досвід захисту — він провів Київську оборонну операцію. Також Сирський має успішний досвід наступу — Харківська визвольна операція.

«Сьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда. Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та Ставці», — зазначив він.

Зеленський додав, що провів десятки розмов із командирами різного рівня, зокрема, з бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скібюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. За словами президента, усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під керівництвом найдосвідченішого українського командувача.

Президент подякував генералу Валерію Залужному за два роки захисту України та за кожну перемогу, яку всі українські воїни героїчно витягують на собі. Зеленський запропонував Залужному бути й надалі разом у команді Української держави.

Раніше цього дня Залужний зустрівся із Зеленським. Вони опублікували в соцмережах повідомлення про те, що командування ЗСУ буде оновлено.
 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації