Новий "кардовий шмон" в Службі безпеки: Зеленський звільнив заступника Малюка і провів кадрові перестановки в СБУ

Президент Володимир Зеленський провів кадрові перестановки в керівництві Служби безпеки України, зокрема звільнив Анатолія Сандурського з посади заступника голови СБУ.

Про це йдеться в указах президента України, пише Суспільне.

Так, Зеленський звільнив Анатолія Сандурського з посади заступника голови СБУ. Також він звільнив Анатолія Денисенка з посади начальника Управління СБУ у Вінницькій області.

Володимира Петриченка Зеленський звільнив з посади начальника Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях і призначив його керівником управління Служби у Вінницькій області.

Крім того, президент призначив Андрія Швеця начальником Головного слідчого управління СБУ, Тамару Пашковську — на посаду начальника Управління роботи з особовим складом сцецслужби, Андрія Падалку — начальником Департаменту господарського забезпечення СБУ.

17 липня 2022 року президент підписав укази про відсторонення генпрокурорки Ірини Венедіктової та голови СБУ Івана Баканова. Тимчасове виконання обов'язків генерального прокурора було покладено на Олексія Симоненка. 18 липня президент призначив в.о. голови СБУ Василя Малюка.

7 лютого 2023 року Верховна рада України призначила Малюка головою СБУ, Клименка — очільником МВС.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації