Минулої ночі російські дрони-камікадзе рухалися в напрямку Старої Ушиці та Сокирян через Молдову. Але у сусідній країні заперечують...

У ніч проти 27 лютого Кремль вкотре атакував територію України як ракетами, так і дронами-камікадзе. Цього разу одразу дві групи ворожих дронів йшли у бік Західної України через Молдову, однак у Кишиневі це заперечують.

Відомий українский журналіст-військор Андрій Цаплієнко на своїй сторінці в соцмережі повідомляв, що вектор руху російських дронів-камікадзе був на Стару Ушицю на Хмельниччині та Сокиряни Чернівецької області.

При цьому нібито один дрон летів не вздовж самого кордону з Молдовою, прямо через один із центральних регіонів сусідньої країни.

Пізніше цю інформацію підтвердили в прес-службі Збройних сил України. Нібито з території Молдови дрони заходили в напрямку Хмельницької області. Українським військвим відомо, що дрони летіли у бік Чернівецької, Хмельницької та Рівненської областей. При цьому на Хмельниччині було чути звуки вибухів.

Сьогодні, 27 лютого, до Міноборони Молдови спростували інформацію про те, що російські дрони-камікадзе летіли в Україну через територію їхньої країни. На своїй сторінці в соцмережі МО Молдови заявило, що жоден дрон, запущений РФ Україною, нібито “не порушив повітряний простір Молдови”.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації