"Деколи маршрут із пересадкою є навіть швидшим за прямий": у додатку "Укрзалізниці" з’явилася можливість обирати найзручніші варіанти пересадок

Компанія "Укрзалізниця" оновила застосунок для придбання квитків. Зокрема у додатку з'явилась можливість купувати квитки, обираючи оптимальні та найзручніші варіанти пересадок.

Про це повідомляє пресслужба "УЗ" у Telegram, пише Суспільне.

"Додали можливість купувати квитки в застосунку, обираючи найоптимальніші та найзручніші варіанти пересадок. Деколи маршрут із пересадкою є навіть швидшим за прямий. Тож обирайте різні варіанти та подорожуйте залізницею", — йдеться у повідомленні.

Як це працює:

- мінімальний час на пересадку між різними поїздами — 20 хвилин (щоб пасажири мали час зорієнтуватись на станції);

- максимальний час у дорозі — 36 годин (пересадки, які вимагатимуть більшого часу в дорозі, не пропонуватимуться пасажирам);

- підбираємо максимально зручні рейси для пересадок, з мінімальною відстанню по маршруту.

В "Укрзалізниці" зауважили, що тільки в застосунку доступна додаткова логіка пересадки: пасажир може пересісти всередині одного й того самого поїзда.

"Якщо в поїзді немає одного вільного місця протягом всього маршруту — система запропонує пасажиру під час поїздки просто пересісти на інше місце, яке звільнить пасажир, що виходить раніше. В такому випадку пасажиру прийде два квитки на один і той самий поїзд", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це оновлення ставатиме доступним всім користувачам поступово впродовж тижня.

"Користуйтесь та обовʼязково діліться з нами своїми думками щодо цього сервісу — це допоможе нам краще оптимізувати маршрути та пересадки для зручності пасажирів", — підкреслили в "УЗ".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації