Данілов про вибори під час війни: як тільки агітатори зайдуть в окопи - Україна програє

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що проводячи вибори під час розв’язаної Росією повномасштабної війни, Україна може програти. Про це він сказав в етері Сніданку з 1+1 у четвер, 7 вересня, передає NV.

«Я можу сказати: як тільки агітатори зайдуть в окопи - ми програємо. Не може агітація бути в окопах, а наші люди наразі перебувають в окопах. А завдання держави доволі просте - забезпечити голосування кожного і кожній», - заявив Данілов.

Також він загадав про людей, які були вимушені виїхати з України за кордон. Секретар РНБО заявив, що тим, хто радить провести вибори, «треба жити в наших реаліях, а не в реаліях, де все добре, немає вибухів».

У 2024 році в Україні мали б відбутися вибори до Верховної Ради та президента, але під час воєнного стану їх проведення заборонено законом.

24 серпня сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив, що вибори в Україні мають відбутися навіть в умовах війни. Президент Володимир Зеленський зауважив, що в такому разі США та Європа мають забезпечити чесність виборів, направивши в Україну своїх спостерігачів, включно з лінією фронту. Також потрібні зміни в законодавстві та фінансування.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації