Зеленський пропонує назвати новий міст у Маршинцях на честь Софії Ротару і обіцяє здати об"єкт у грудні. Але є багато сумнівів... (ДОДАНО ВІДЕО)

А СОФІЯ В КУРСІ? /

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв на початку грудня добудувати міст у селі Маршинці Новоселицького району, який був зруйнований повінню влітку цього року.

Про це президент сказав сьогодні під час зустрічі з журналістами у ЧНУ, передає кореспондент molbuk.ua

Зеленський запропонував назвати цей міст "Софія" - в честь відомої артистки Софії Ротару, яка народилась у Маршинцях.

"Залишається ще один міст, про який стільки говорили. Але він будується. Як ми і обіцяли, десь на початку грудня завершимо цей міст, назву якому дадуть, я впевнений, місцеві жителі. Ми його для себе називаємо міст "Софія", тому що в тій місцевості народилася Софія Ротару", – сказав президент.

"Міст побудуємо. Чесно скажу – ми контролюємо об’єкти, встановлюємо камери на об’єктах, щоб контролювати всі ці об’єкти з Києва. Я дуже люблю ваш край. Сьогодні приїхав і побачив ці мости побудовані. Це реально Швейцарія, особливо, коли є інфраструктура. Все буде – з’явиться бізнес, будуть робочі місця, буде гірсько-лижний курорт. Але держава повинна зробити одне – швидко всю інфраструктуру", – додав він.

"Ми знаємо, що міст будується, і ми здаємо його не до кінця грудня. Я думаю, що на початку грудня здамо обов’язково цей міст. Пообіцяли – зробимо", – зауважив президент.

Раніше повідомлялося, що Зеленський перевірив міст у селі Розтоки Путильського району.

Фото МБ

Аналізуючи заяву президента, екс-заступник голови ОДА, діючий депутат обласної ради Василь Гостюк на своїй сторінці у Фейсбук написав наступне:

Сьогодні Президент України під час візиту в Чернівці заявив про новий строк завершення будівництва Маршинецького мосту. До виборів в жовтні місяці не встигли, тепер публічно пообіцяв відкрити НА ПОЧАТКУ ГРУДНЯ цього року.

Деякі технічні подробиці цього мосту:

Це 33-метрові балки, спеціальної марки сталі, орієнтовна вага 660 тон., до них 15 тон болтів, 15 тон гайок та інше. Це все необхідно виготовити, привезти на об’єкт, встановити, враховуючи що кожна балка індивідуальна і має своє місце. Потім зв’язати арматурний каркас монолітної плити і залити високоміцним бетоном, строк затвердіння бетону 28 днів з дотриманням зовнішньої плюсової температури повітря.

Далі гідроізоляція, труби водовідведення, бар’єрне огородження, освітлення, два шара асфальтобетонну і багато-багато всього іншого... Хіба в кінці грудня наступного 2021 року.

Довідково: в проекті організаціі будівництва Маршинецького мосту закладено строк 1,6 року. «Великі будівельники» пообіцяли відкриття на початку грудня цього року. Дамо їм шанс!

На відео з 1:45 с.:


Більше новин по темі:
Коментарі: