Які бувають телевізори Самсунг: коротенький гід

Самсунг недаремно найвідоміший виробник телевізорів у світі. Про нього не чув хіба що глухий. Гарна репутація та неабияка популярність — результат постійної кропіткої праці. Щодня ТВ Самсунг стають кращими. Виробник не розкриває усіх секретів вдосконалення продукції, але регулярно задає тренди у світі телевізійної техніки.*

Оскільки Самсунг орієнтується на численну цільову аудиторію, асортимент — максимально різноманітний. Класифікувати брендові телевізори можна за різними ознаками.

Розмір діагоналі

Всього існує три категорії телевізорів:

  1. Компакті — від 24 до 32 дюймів. Тоненькі, легкі та схожі на комп’ютерні монітори. Призначені для Смарт-квартир, студій та інших приміщень невеликої площі. Підходять для кухні, бо оснащені отворами для настінного монтажу і займають небагато місця.
  2. Середні — від 32 до 58 дюймів. Універсальні — для вітальні, спальні, дитячої кімнати чи ігрової зони. Стильні й лаконічні, без зайвих деталей. Доповнюють інтер’єр та забезпечують повне занурення завдяки відсутності рамок та непомітності підставок, дротів.
  3. Великі — понад 58 дюймів. Часто виконують роль головного компонента домашнього кінотеатру. Оснащені потужними динаміками, які видають об’ємний, гучний і чистий звук.

Особливості дизайну

Традиційний дизайн для більшості телевізорів Samsung — у стилі мінімалізм. Якомога більше корисного екранного простору, нейтральний колір, роз’єми, сховані позаду, цілісна підставка або дві окремих ніжки — такий вигляд мають моделі з популярних серій.

Інтер’єрні телевізори Samsung, до яких належать The Frame, The Serif, The Sero, впізнавані через такі фішки, як:

  • Доступ до «Магазину мистецтв» та естетична заставка на вимкненому екрані.
  • Змінні різноколірні рамки.
  • Матове покриття для захисту від відблисків, які можуть завадити комфортному перегляду.
  • Підставка у вигляді мольберта.
  • Дизайн 360 градусів — красива не лише фронтальна частина корпусу, а й «спинка».
  • Поворотний екран.

Роздільність

Найдешевші Самсунги — з HD-екранами. Це здебільшого мініатюрні моделі, для яких невисока роздільна здатність не критична. «Квадратики» пікселів непомітні, кольори відображуються коректно.

Моделі 2020 року та новіші — це Full HD або 4K. Преміальні Neo QLED — підтримують контент у 8К.

Формфактор

У плоских екранів безліч переваг. Серед них: зручність експлуатації, безпроблемний монтаж, широкий кут огляду, значно менший ризик виникнення оптичних спотворень.

Curved-телевізори Самсунг менш поширені, але також заслуговують уваги. Їхні плюси:

  • рівномірна контрастність,
  • більш реалістична картинка,
  • ефект «добудовування» зображення та цілковитого занурення,
  • оригінальність зовнішнього вигляду.

Смарт-ТБ

У продажі все ще представлені телевізори Самсунг без Смарт-ТБ. Вони орієнтовані на користувачів з обмеженим бюджетом та мінімальними вимогами до функціональних можливостей.

Пристрої на базі Tizen — для тих, хто хоче отримати комп’ютер та телевізор в одному флаконі. Серед приємних бонусів, які надає фірмова Смарт-платформа, доступ в інтернет, голосове керування, ігрові режими, регулярні оновлення, магазин програмного забезпечення.

Показники енергоспоживання у Самсунгівських телевізорів оптимізовані. Більшість моделей належить до класів енергоспоживання А та А+. Деякі середні та великі — підпадають під клас B. Можливий ручний контроль витрат електроенергії. Щоб економити, достатньо зменшити час неефективного використання, відкалібрувати гучність до мінімального комфортного рівня.

( * на правах реклами )


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації