Як заробляти на зростанні котирувань Google

Мабуть, кожна людина хоче отримувати пасивний дохід і не прикладаючи для цього серйозних зусиль. Таку можливість надає інвестування в акції «блакитних фішок». Це найбільш надійні та ліквідні компанії зі стабільним доходом. Однією з них є Google, що входить у холдинг Alphabet Inc. Інвестор просто вкладає певну суму й чекає результату. Заробіток є різницею між ціною купівлі та продажу. Розповімо, чому від ідеї придбання акцій до їх реалізації немає перешкод.

Google впливає на майбутнє

У світовому масштабі компанія займає одне з провідних місць поряд з Apple, Microsoft, Facebook і Amazon. На початку 2020 року вона досягла ринкової капіталізації в $1 трлн, а вже у 2021 дійшла до позначки в $1,9 трлн. З великою ймовірністю у 2022 році буде подолано рубіж в $2 трлн. Позитивна динаміка вплинула й на акції Google — котирування з 16.09.20 по 16.09.21 зросло на 91%.

Якби умовний інвестор купив п’ять акцій Google 16 вересня 2020 року за ціною $1512 за штуку, то рівно через рік зміг отримати $6880. З цієї суми досить відняти податок, військовий збір і комісію брокера. Чистий прибуток склав би приблизно $5500. Це досить непоганий результат, особливо якщо порівнювати з традиційним інвестуванням у нерухомість або депозити. Водночас важливо усвідомлювати, що котирування з різних причин можуть піти й у зворотний бік. Торгівля на фондовому ринку обов’язково вимагає розважливості та не вітає азартних рішень.

На котирування цінних паперів «Гугл» можуть вплинути:

планування розробок, запуск у продаж нових продуктів;
стан світової економіки;
фінансові показники компанії;
кризові явища у світі;
судовий розгляд;
зростання популярності конкурентів тощо.

Рекомендується отримати базові знання, а також порадитися з фінансовим експертом, перш ніж вкладати гроші. Зробити це можна за допомогою послуг інвестиційної компанії «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА». Інвесторам-новачкам рекомендується вкладати гроші саме в акції «блакитних фішок». Це знижує ризики. Крім того, бажано диверсифікувати інвестиційний портфель і вибирати для вкладень компанії з різних галузей економіки.

Так, Alphabet Inc. належить до технологічного сектору, який у зв’язку з оголошеною ВООЗ пандемією у березні 2020 року не зазнав серйозних проблем. Навпаки, перехід на віддалений формат роботи та вимушені відпустки позитивно вплинули на фінансові показники компанії.

Люди почали активніше користуватися такими продуктами компанії, як:

пошук;
мапа;
диск;
документ;
додаток;
реклама;
YouTube;
Google Play та ін.

Крім того, компанія розвиває і власну лінійку пристроїв — Google Pixel. Основний упор був зроблений на смартфони й ноутбуки Chromebook. За деякими даними спільно з фахівцями Samsung ведеться розробка власного процесора, який у майбутньому буде встановлений на фірмові пристрої.

Alphabet Inc. за допомогою дочірніх компаній також працює над практичним застосуванням штучного інтелекту, створенням безпілотних авто, медичних приладів та ін. Така стратегія розвитку компанії приваблює інвесторів. За прогнозами аналітиків котирування акцій у 2022 році зростуть до $3000—3100, а до 2025 можуть досягти $5000.

Стати інвестором «Гугл» з Freedom Finance Ukraine

Купити акції компанії можна на біржі NASDAQ під тікерами GOOGL (що голосують) і GOOG (що не голосують). Щоби здійснити операцію, потрібно скористатися послугами брокера. Інвестиційна компанія «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» пропонує зробити це з максимальною зручністю. Усе, що потрібно для покупки:

створити брокерський рахунок (в офісі або на сайті);
поповнити його;
вибрати потрібні акції, їхню кількість;
оплатити операцію.

Після цього активи зараховуються на захищений депозитарний рахунок. Власник здобуває право власності та може розпоряджатися цінними паперами на свій розсуд. Торгівля на світових біржах здійснюється за допомогою європейського підрозділу холдингу Freedom Holding Corp.

* пресреліз


Коментарі:
Більше новин по темі: