Як правильно вибрати драбину? Поради Укр-Стандарт

Багато років тому ми бачили дерев'яні драбини, які використовувалися майже для кожного завдання. Згодом вибір відповідних сходів для конкретного завдання стає все важчим, оскільки на ринку представлено величезну різноманітність драбин з різних матеріалів. *

Існує три основні типи сходів:

  • дерев'яна драбина;
  • алюмінієва драбина;
  • драбина зі скловолокна.

Дерев'яні драбини

Найстарішими, дешевими й найчастіше використовуваними сходами є дерев'яні. З погляду безпеки дерев'яні драбини менш кращі за металеві. Потребує більшого догляду залежно від погодних умов, в'ялості деревини. Деревина не повинна намокати або зберігатися у вологому середовищі. Насадки з часом розхитуються та розхитуються. Технічне обслуговування важко підтримувати.

Пам'ятайте: під час ремонту використовуйте металеві з'єднувачі, що прикріплені наскрізними болтами. Цвяхи не працюють довго і не можуть залишатися у висохлій деревині.

Драбини з алюмінію

Алюміній, як правило, є найбільш корисним і пропонує найкраще поєднання ваги, ціни та універсальності. Алюмінієві сходи проводять електрику, тому не використовуйте їх поряд з електричними проводами.

Драбини зі скловолокна

Сходи зі скловолокна майже такі ж легкі, як алюмінієві, але міцніші, ніж обидва інші конкуренти. Сходи із склопластику не проводять електрику. Крім того, скловолокно стійке до атмосферних впливів. Серед усіх цих сходів сходи зі склопластику є найдорожчими.

Таким чином, немає ідеального матеріалу, тому нам потрібно розумно вибирати те, що підходить для нашого середовища, кишені та використання.

Типи драбин від Укр-Стандарт

Драбини дуже корисні для виконання кількох завдань без сторонньої допомоги. Але використання сходів неправильного типу для домашніх робіт або будівництва може бути небезпечним для життя. Отже, сходи виготовляються до виконання конкретних робіт із заданими у яких властивостями. Ми можемо розподілити типи сходів як:

Побутові драбини:

  • приставна драбина;
  • стремянки;
  • шарнірна драбина;
  • драбина трансформер.

Будівельні драбини:

  • телескопічні сходи;
  • одно, двох та трисекційні драбини.

Вибір правильних драбин для конкретної роботи - мудре рішення.

Запобіжні заходи для роботи з драбинами Укр-Стандарт:

  1. Завжди перевіряйте сходи перед використанням, якщо вони зламані або пошкоджені.
  2. Перевірте ще раз системи замків майданчиків сходів, перш ніж переступати через них.
  3. Рівень землі для сходів має бути одному рівні.
  4. При використанні настінного крісла для будівельних цілей завжди беріть помічника, який триматиме сходи та ногою фіксуватиме черевики сходів.
  5. Не використовуйте металеві сходи біля електричних дротів.
  6. Не використовуйте зламану ногу або драбину.
  7. Не зберігайте сходи у вертикальному положенні.
  8. Над помостом має стояти не більше однієї людини.

6 причин вибрати алюмінієві сходи

При покупці драбини ви можете вибрати алюмінієві сходи. Драбини доступні у різних матеріалах. Деякі з них виготовлені зі скловолокна, а інші зі сталі або алюмінію. Кожен матеріал пропонує свої переваги. Алюмінієві сходи, однак, часто виходять на перше місце з таких причин.

№1 — Легкий

Алюмінієві сходи легкі. Зазвичай вони важать менше, ніж сходи зі скловолокна та сталі. Сталь майже втричі щільніший за алюміній. В результаті він важить значно більше, ніж алюміній. Якщо ви втомилися тягати важкі сходи зі скловолокна або сталі, вам слід подумати про вибір алюмінієвих сходів.

№2 — Сильний

Алюмінієві драбини не лише легкі, а й міцні. Деякі з них виготовлені з того ж авіаційного алюмінію, який використовується в конструкції комерційних авіалайнерів. Вони виготовлені не з дешевого чи слабкого алюмінію. Точніше, алюмінієві сходи виготовляються з високоякісного авіаційного алюмінію.

№3 — Недорого

Ціна сходів залежить від багатьох факторів. Розмір, наприклад, зазвичай впливає на ціну. Довші сходи, як правило, коштують дорожче, ніж їх короткі аналоги. Матеріал, з якого виготовлена драбина, також впливає на її ціну. Алюмінієві сходи коштують менше, ніж сходи зі склопластику та сталі.

№4 — Не іржавіє

Вам не потрібно турбуватися про іржу алюмінієвих сходів. Іржа - це оксид заліза. Це результат окислення заліза під впливом кисню. В алюмінію немає заліза, тому алюмінієві сходи не іржавіють. Тільки сходи із заліза або залізних сплавів можуть іржавіти. Сталеві сходи можуть іржавіти, тому що сталь – це сплав заліза, а алюміній – це окремий метал, що не містить заліза.

№5 — Портативність

Портативність – ще одна перевага вибору алюмінієвих сходів. Завдяки своїй легкій конструкції вони портативніші, ніж інші типи сходів. Ви можете легко переміщати алюмінієві сходи, як правило, без сторонньої допомоги. З іншого боку, для переміщення сталевих або склопластикових сходів може знадобитися додаткова пара рук. Алюмінієві сходи, як і раніше, високі, і ви можете використовувати їх для доступу до піднесених поверхонь, таких як дахи, але їх легка конструкція полегшує їх перенесення.

№6 — Не вимагає обслуговування

Більшість алюмінієвих сходів не потребує обслуговування. Їх не потрібно ні полірувати, ні змащувати.

(* на правах реклами)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації